Aromalı Kayganlaştırıcı: Tam Bir Zevk Jeli

Aromalı kayganlaştırıcı… bunun amacı ne? Haberi olmayan kişiler için açıklayalım; aromalı keyif jelleri harika yatak odası oyuncaklarıdır. Bunlar siz ve partneriniz arasındaki sürtünmeyi azaltmakla kalmaz, dille ilgi her şeyi daha ilginç hale getiren tat alma duyusu dostu aromalarıyla ek bir fayda da sağlar. Bu rehber, kayganlaştırıcı kullanma endişenizin üstesinden gelmenize ve kayganlaştırıcı jellerin ne kadar eğlenceli olduğunu keşfetmenize yardımcı olabilir. Tatlar, teknikler ve birkaç başka tüyodan bahsedeceğiz ve aromalı kayganlaştırıcılardan yatak odanızda nasıl yararlanabileceğinizi göstereceğiz.

Lezzet testi

Bütün ürünlerimizde, sizin için en iyisi olacak şeyleri bulmaya önem veriyoruz. O yüzden çeşitleri deneyin ve sizin için en iyi tatta olanı bulun. Aromalı jellerin odağı, diğer kayganlaştırıcıların aksine ön sevişmedir. Bazıları için, oral seks aromaların eklenmesiyle daha lezzetli hale gelirken bazıları için onu biraz daha pekiştirir. Bazı kayganlaştırıcılar karıncalanma hissini, böylece eğlenceyi artırır ve yeni hisler daha da kuvvetli hale gelir.

Sıkın

Aromalı kayganlaştırıcıları sürmek için önce ambalajın kapağını çevirerek açın, ardından parmak uçlarınıza biraz sıkın. Buradan, ya kendinize ya da partnerinize, nereye isterseniz oraya sürün. Aşağıya inmeden önce göğüs veya (onlara az sonra neyi tadacağınıza dair fikir vermek için) dil gibi biraz üst bölgelerden başlamayı deneyin. Buradan sonra iş, yönlendiren kişinin kim olduğuna ve menüde nasıl bir ön sevişme olduğuna bağlı. Ayrıca, ana menüye geçmeye hazır olduğunuzda Durex aromalı kayganlaştırıcıların kondom dostu olduğunu da unutmayın; bunları kayganlığı sürdürmek için kondomun dışına da sürebilirsiniz. Durex aromalı kayganlaştırıcılar suda çözünür ve kolayca yıkanabilir (o yüzden üstüm başım batar mı diye endişe etmeyin).

Durex Aromaları Rehberi

Durex kayganlaştırıcı jelleri üç çeşit, bunlardan aromalı olanı Sweet Strawberry size dört mevsim çilek tadı sunmaya hazır. Bu ürün dilinizin ucunda tatlı bir çilek tadı bırakır. Hemen deneyin!

Satın Al