Bu teknikleri öğrenin, daha iyi öpüşün!

Bu teknikleri öğrenin, daha iyi öpüşün!


Gerçekten nasıl öpüşüleceğini biliyor musunuz? Sadece erkekler değil aynı zamanda kadınlar da nasıl öpüşeceğini bilmiyor. Öpüşme açlıklarını ihmal ediyorlar çünkü öpüşmekten zevk almıyorlar. Ancak öpüşmek seks hayatının başlangıcıdır. Nasıl öpüşeceğimizi bilmiyorsak, bir çift romantik ilişkilerini sağlamlaştırmak için nasıl cinsel heyecan yaşayacaklar? Haydi şimdi iyi öpüşen birisi olmanıza yardımcı olmak için bu teknikleri öğrenelim!

1. Temiz bir nefese sahip olmak - Kötü nefes öpüşürken çok korkunç bir şeydir. Eğer hem öpüşmekten keyif almak hem de öpüşme konusunda iyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız, lütfen diş sağlığınızı korumaya özen gösterin. Öpüşmeden dişlerinizi dikkatli bir şekilde fırçalayın ve öpüşmeden önceki yemeğinizde kötü kokulu yiyecekler yemekten kaçının. Eğer gerekirse ağız çalkalama suyu kullanabilirsiniz.

2. Çok sert olmayın - Birçok kişi öpüşürken gergin olduğundan ya da tutkularını göstermek için ağzını açık tutar. Ağzını ne kadar fazla açmanız gerektiği tamamen kişiseldir ve o anki duruma ve ihtiyaçlara göre değişir, ancak kocaman açık bir ağızla öpüşmek çok hoş görünmez. Birbirinizin dudaklarına hafifçe dokunmak ve daha sonra durumu ayarlamak daha iyi olacaktır.

3. Sabit kalma - Öpüşürken aynı pozisyonda kalmayın. Bu durum öpüşenlerin vücutlarını ağrıtır ve sıkıcıdır. Hızı ve pozisyonu değiştirmek öpüşmenin keyfini arttırabilir, partnerinizin keyif almasına ve öpüşmenin içine dalmasına yardım eder.

4. Öpüşürken ellerinize ihtiyacınız var - Öpüşürken sadece dudak ve dile ihtiyacınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Aslında ellerin de doğru bir şekilde kullanılması gerekir. Ayrıca bu, tutkunun daha da gelişmesini sağlar. Partnerinizin dirsekleri, sırtı ve boynu gibi hassas noktalarına dokunmak ve okşamak, onun cinsel isteklerini şiddetli bir şekilde uyaracaktır.

5. Dilinizi uygun kullanma - Dil öpücüğünün temeli kuvvet ve açıdır. Çok fazla baskı yapmayacağınızı unutmayın, eğer bunu kötü bir şekilde yaparsanız, çok agresif olur. Genellikle dilinizin ucunu, onun dilinin ucunu narince ve sürekli olarak dokunmak için kullanın.

Harika bir öpüşme için sürekli pratik yapmak gerekir. Birçok deneme ikiniz için de daha iyi bir deneyim sağlayacaktır. Ayrıca partnerinizin öpüşme ile baştan çıkması sürpriz olmayacaktır.