Cinsel Hayatınızı Canlandıracak Seks Oyuncakları

Cinsel hayatınıza renk katmanın birçok yolu var. Seksi iç çamaşırları, rol değiştirme oyunları ve pek tabii seks oyuncakları… Mükemmel bir ten uyumunun yanı sıra partnerinizle birbirinden çeşitli ve ilginç seks oyuncaklarının yardımını almayı denediniz mi?

Seks oyuncakları nedir?

Seks oyuncakları cinsel hazzı artırmak için kullanılan bir nesne veya cihazdır. Dildo ve vibratör en eski ve en yaygın olanları ama günümüzde o kadar çok çeşitleri var ki seçmekte zorlanabilirsiniz. Seçiminizi deneme yanılma yöntemiyle yapabilirsiniz. Partnerinizle farklı oyuncakları deneyerek en sevdiklerinizi bulmanız mümkün.

Seks oyuncaklarının tek sınırı insanların hayal gücüdür. O yüzden küçük oyuncaklardan büyük mobilyalara kadar geçmişten günümüze birçok seks oyuncağı ortaya çıkmıştır. Doğum kontrol yöntemleri veya kondomlar seks oyuncağı sayılmazlar. Erkeklerin ve kadınların anatomilerinin farklarına uygun olan farklı oyuncaklar da bulunuyor.

Seks oyuncakları dünyada birçok tartışmalara da sahne olmuştur. Bazı ülkeler ve ABD’nin bazı eyaletlerinde seks oyuncaklarının satılması yasak. Kimi sağlık uzmanlarının sık kullanılan seks oyuncakları ile ilgili endişeleri olabiliyor. Tek kullanımlık oyuncaklar bu endişelerden uzak. Ayrıca, seks oyuncaklarını kullanırken erotik videolarda izlenenlerin etkisinde kalmak cinsel organlara zarar verebiliyor. Oyuncağın kullanıldığı bölgeyi aşırı zorlamamak da gerekiyor.

Seks oyuncakları erkeklerde genelde penisi ve topları uyaracak şekilde üretilir. Kadınlarda klitoris ve vajina uyarıcıları ön plandadır. Yapay penisler kadar penis üzerine takılan seks oyuncakları da sıklıkla kıllanılmaktadır.

Durex Seks Oyuncakları ile tanışmak ister misiniz?

Durex Touch küçücük, göze batmayan bir seks oyuncağı. Bırakın hisleriniz sizi yönlendirsin, zevk noktalarınızı belirlemenize yardımcı olsun. Durex Play Touch tek bir açma kapama düğmesine sahiptir, kullanımı kolay ve pratiktir. Hafif titreşimleri teninize tuttuğunda zevk karıncalanmasını yayılmaya başlayacak. Cihaz su geçirmezdir ve titreşimleri fısıltıdan daha sesli değildir. Tek başınıza kullanabileceğiniz gibi partnerinizle de maceralara atılabilirsiniz.

Durex Play Ultra hareketli ve ateşli uyarımlar yaşatan bir cinsel organ halkasıdır. Otuz dakikaya kadar titreşim sağlayabilir. Ön sevişmelerinize daha uzun süreli heyecanlar katar. Hayal gücünüzün sınırlarını aşın ve içgüdülerinize güvenin. Cihaz kolayca açılıp kapanabilir. Hem kondom ile hem de kondomsuz kullanılabilir. (Kondom ile kullanacaksanız acele etmeden ve kondoma zarar vermeden takmaya özen gösterin.)

Durex Play Vibrations Ring penisin dibine yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Kullandığınız sırada klitorise temas eder. Yüzey materyali kaymayı önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Yirmi dakikaya kadar titreşim sağlar. Titreşimli halkayı istediğiniz bölgede gezdirebilirsiniz. Daha zevkli bir deneyim için seks oyuncaklarının yanı sıra Durex Prezervatifler ve Durex Kayganlaştırıcılardan da yardım alabilirsiniz.

Satın Al