Cinsel Yaşamınızı Renklendirmek

Seks harikadır, ama monotonlaşabilir! Birçok çift yalnızca üç popüler pozisyondan birinde seks yapar. Eğer cinsel yaşamınız rutinleşirse, yatak odasındaki faaliyetlerinize yeni bir soluk getirmek için bazı yeni numaralara ihtiyacınız olacak. Çoğu zaman, küçük değişiklikler büyük bir fark yaratarak aşk hayatınızda bir patlamaya neden olabilir ve yatak odasında inanılmaz başarılar sergilemenizi sağlayabilir!

1. Konum değiştirin. Yıllardır misyoner pozisyonunda seks yapıyor olabilirsiniz - yatak odası yerine bir de mutfak masasının üstünde yapmayı deneyin. Farklı yüzeyler ve mobilyalar vücutlarınızın farklı pozisyonlara girmesini sağlar, bunun sonucunda vücudunuzu keşfetmek mutluluk verir ve bazen son derece de kolaylaşır.

2. Seks sırasında yastık kullanın. Doğru noktaya koyulan bir yastık mucizeler yaratabilir. Daha derin bir birleşme için misyoner pozisyonunda kadının kalçasının altına bir yastık koyun. Ya da köpek stilinde dengesini artırmak için göğüslerinin altına bir yastık sokuşturun. Hatta kadın üstte iken bile erkeğin kalçasının altına da bir yastık koyabilirsiniz.

3. Kravat kullanın. Kadın üstte iken kadının kalçalarının arkasına bir kravat dolayıp kravatı her iki ucundan tutun. Kadın erkeğin üstünde gidip gelirken kravatı ritmik bir şekilde onu aşağı çekmek için kullanabilirsiniz - bu, erkeğin Venüs tepesi karşısında kadına çok daha fazla klitoral uyarı sağlar. Ayrıca daha derin bir birleşme de sağlar.

4. Farklı gidip gelme hareketleri deneyin. Sekse heyecan katmak ve onu tahmine zorlamak için gidip gelme ritminizi değiştirin. Üç kez uzun, ardından üç kez kısa gidip gelmeyi deneyin veya on kez yalnızca sürtünüp ardından beş kez olabildiğince derine girmeyi deneyin. Her ikinizi de heyecanlandıran ritmi bulun.

5. Ayna önünde seks yapın. Seks yaparken her ikinizin de nasıl göründüğünü görmek sizi zirvelere uçurabilir. Ayrıca, seks yaparken en iyi görüş açısını elde etmek için pozisyon değiştirmenizi de sağlayabilir.

6. Islak seks yapın. Tüm vücuduna dokunup partnerinizi kıvama getirin, ardından vücudunu yağlayıp ıslak ıslak seks yapın. O da sizin vücudunuzu yağladığında kendinizi nasıl hissettiğinize çok şaşıracaksınız.

7. Gözler bağlı seks yapın. Tıpkı seks yaparken nasıl göründüğünüzü görmenin heyecan vermesi gibi, hiçbir şey görmemek de o denli heyecan vericidir. Partnerinizin gözlerini bağlayın ve ona yapacaklarınızla onu bambaşka zevklere sürükleyin. Ardından olağanüstü duyguları tatmanız için partneriniz sizin gözlerinizi bağlasın.

8. Mutluluk halkası kullanın. Erkeğin sert bir ereksiyonu sürdürebilmesi için harika bir araçtır ve aynı zamanda kadının da orgazma daha kolay ulaşmasını sağlar.

9. Karşılıklı Zevk prezervatiflerini kullanın. Erkeğin boşalmasını geciktiren ve kadının orgazmını hızlandıran mükemmel bir prezervatiftir. (%5 Benzokain içerir, her zaman etiketi okuyun.)

10. Vibratör kullanın. Kadının klitorisi üzerinde kullanmayı deneyin ve zirveye çıkmasını seyredin. Köpek stili sırasında kullanmak için idealdir, çünkü kadının çok daha hızlı ve son derece yoğun orgazmlar yaşamasını sağlar.

Satın Al