Daha İyi Seks İçin Kadınlardan Erkeklere Seks İpuçları

Partnerinizle yaptığınız en iyi seksi düşünürken onun nasıl dokunulmayı, tahrik edilmeyi ve şiddetli bir orgazma nasıl ulaşmaktan hoşlanacağını gözünüzün önünde canlandırmanız iyi olacaktır. Aynı şekilde, partnerinizin o zamana kadarki en iyi orgazmlardan birini yaşamasına yardım etme hissi de bir gurur rozeti olabilir ve onunla aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirebilir.

Daha İyi Seks İçin Kadınlardan Erkeklere Seks İpuçları

İşte kadınların erkekleri yönlendirerek onlara en iyi seksi yaşatmalarına yardım edecek rehberimiz.

Kendinizi kadının yerine koyun

Bu, sandığınız kadar zor değil. Nasıl ve hangi bölgelerinizden dokunulmasını istediğinizi hayal ederseniz genelde o hissi yakalarsınız. Boyun, kulaklar, yan boşluklar gibi hassas yerler ünlü erojen bölgelerdendir ve bu bölgeler okşandığında nasıl hissettiğinizi hayal edebilirseniz partnerinize aynısını yaptığınızda onun ne hissettiğini de hayal edebilirsiniz.

Masajı aklınızda bulundurun ve onu pratik yapmakta da kullanın. Önce partnerinizden masaj yapmasını isteyin, bu sırada ritimleri anlayın ve nerelere odaklandığına dikkat edin (bu, sonraki adım için bir ipucu olacak). Sonra sizin sıranız geldiğinde aynı bölgelere dikkat edin. Böylece neyi sevdiklerini veya nereleri tercih ettiklerini öğrenmiş olacaksınız. Buna ek olarak, partnerinize hız, baskı ve sırada nereye geçmeniz gerektiğini sorun. Belki boyun, belki de sırt. Kokulu mumlar ve loş ışıklarla havayı pekiştirin; partnerinizin gerçekten ne istediğini öğrenirken aklını başından alacak bir seksin de temellerini atın.

Dokunuşunuzu düşünün

Siz ve partneriniz tahrik oluyor ve sabırsızlanıyorsanız tutkulu biçimde görevi devralın, ona neyle dokunursanız dokunun mutlaka ıslak olsun. Her zaman.

İki parmağınızı vajinasının ağzından hafifçe kaydırın. Tahrik olmuş olabilir ama ıslanmak karmaşık bir şeydir. Sizin için deliriyor olabilir ama ıslaklık henüz dışarı ulaşmamış olabilir. Ne yaparsanız yapın, içeri kuru kuru girmeyin. Parmaklarınızı yalamak cazip gelebilir ama bu sadece kısa süreli bir çözümdür; tükürük çok hızlı kurur ve sizi yapış yapış bırakıp daha fazla sürtünmeye neden olabilir, bu da iyi bir şey değil.

Parmaklar, penis ve oyuncaklar gibi herhangi kuru bir şeyle yakınlaşmak, kadının dış dudaklarını ıslatmak için kımıldanmasını gerektirir. Bu birkaç dakika bile sürse kuruluğun verdiği rahatsızlıkla geçen saniyeler başka şeylerin dikkatini diğer güzel şeylerden uzaklaştırabilir. Diğer yandan, “ilk dokunuşta ıslak hissetmek” onun aklını başından alabilecek bir histir. Bunun için Durex Play İkisi Bir Arada Masaj Jellerinden yardım alabilirsiniz.

Erojen bölgeleri anlamak

Birçok kişinin erojen bölgeler olarak düşündüğü yerleri ve özellikle partneriniz için erojen olan bölgeleri öğrenmek hem eğlenceli bir deneyim hem de ön sevişmeyi uzatmak için bir sebep olabilir. En bariz bölgelerin yanı sıra, ayaklarını (özellikle parmakları arasındaki bölgeleri), el bileklerini ve dudaklarını da keşfedin. Görünen köy kılavuz istemese de hafifçe ısırmak, emmek veya sadece ağzının kenarlarını öpmek de onu çılgına çevirebilir.

Bir kadının en erojen bölgesinin kulağı olduğu ve sadece öpücüklerden ve trafiklerden değil işitmeden de tahrik olduğu söylenir. Partnerinizi iyi hissettirmenin yolu onu güvende hissettirmekten geçer. Kadın ancak rahat, şüphesiz ve korkusuz olduğunda zirveye çıkacaktır. Duygusal ön sevişme (sözcükler, hareketler, şefkat) onun rahatlamasını ve kendini harika sekse bırakmasını sağlayacaktır.

Satın Al