Dünyadan İlginç Fanteziler

Erotik veya cinsel fanteziler, cinsel uyarım yaratan veya kuvvetlendiren hayaller ve düşüncelerdir. Ne kadar farklı insan varsa o kadar farklı cinsel fantezi de ortaya çıkabilir. Ama ilginç bir şekilde dünyada belli başlı yaygın fanteziler bulunuyor. Bu fantezilere göz atalım:

  1. Hükmetmek: Dünyadaki en yaygın cinsel fantezilerden biri budur. İktidar birçok kişi için tahrik edici bir etmendir. Erkek kadına hükmediyormuş gibi davranabileceği gibi kadın da erkeğe hükmediyormuş gibi davranabilir. Partnerlerden birinin yatağa bağlanması veya kelepçelenmesi gibi eylemler de işin içine girebilir. Burada esas olan bütün partnerlerin bunu istediğinden emin olmaktır. Hükmetmede işin içine rol yapma da girebilir.

  2. Rol yapmak: Bu da dünyadaki en yaygın cinsel fantezilerden biri olmasının yanı sıra hayal gücünün sunduğu imkanlar neredeyse sınırsızdır. Rol yapma kimi zaman hükmetme ile beraber kullanılır. Bunun için patron çalışan veya öğretmen öğrenci rolleri örnek gösterilebilir. Rol yapma aslında birçok cinsel fantezide kullanılan bir yöntem. Önemli olan karşılıklı istek ve zengin bir hayal gücü.

  3. Dışarıda seks yapmak: Dışarı kavramı da yine sizin hayal gücünüze kalmış. Seks denilince akla genelde yatak odası ve yatak gelir. Peki ya evinizin diğer köşeleri? Salon, oturma odası, mutfak, duş, parkeler, duvarlar… Düşündüğünüzde ne kadar farklı yer olduğuna şaşacaksınız. Evin dışarısında da sonsuz seçenek sizi bekliyor. İnsanlar tarafından görülme riskini göze alıyorsanız bir umumi tuvalet veya asansör ya da doğayla iç içe olabileceğiniz ücra bir ağaç altı dışarısını denemek isteyenlerin en sık tercih ettiği yerlerdendir.

  4. Dokunmadan seks yapmak: İşte birbirinizi ne kadar arzuladığınızı gösterme fırsatı. Hiçbir dokunma olmadan birbirinizi tahrik etmenin hazzı paha biçilemez. İsterseniz erotik sözcükler mırıldanın isterseniz birbirinizi mastürbasyon yaparken izleyin… Fazla dokunma olmaksızın kucak dansı da serbest. Böylece bedenlerinizin ötesinde ruhlarınızın da birleştiğini hissedebilirsiniz.

  5. Erotik videolar izlemek: Bu birçok kişi arasında tabu olan erotik video izlemek aslında oldukça tahrik edici bir fantezi olabilir, partnerinizle birbirinizi daha fazla arzulamanızı sağlayabilir. Ayrıca aklınıza farklı yeni fikirler getirmeye de yardımcı olabilir. Elbette bu videolardan en çok ilginizi çeken kategorileri seçerek alacağınız hazzı garantileyebilirsiniz. Cinsel fantezilerin açacağı kapılardan korkmayın.

Hayal gücünüzü sınırlamayın. Partnerinizle yapmak istediklerinizi konuşun. Karşılıklı anlaşma sağlarsanız sizi kimse tutamaz! Durex fantezileriniz için her zaman yanınızda. Durex Prezervatifleri eğlence ve macera için size birçok seçenek sunuyor. Lezzet Kat ile farklı aromalara sahip prezervatifleri, Şaşırt ile farklı prezervatif çeşitlerini deneyebilir, Tahrik Et ile tırtıkların, Mutlu Et ile çıkıntı ve beneklerin hazzını yaşayabilirsiniz. Ayrıca farklı aromalardaki masaj jelleri ile masajın tahrik edici gücünü sahneye katabilirsiniz. Durex Seks Oyuncakları da hayal gücünüze eşlik etmeye hazır.

Satın Al