Durex Alternatif Seks Oyuncakları Rehberi: Doğaçlama

Seks oyuncakları aşk hayatınıza ekstra renk katabilir ama elinizde bir şey yoksa endişelenmeyin. Şu yaygın ev eşyaları da işinizi görür.

Göz bandı/maskesi

Göz maskesi dolabınızın arkasında mı geziniyor? Onu oradan bulup çıkarın ve ön sevişme sırasında kullanmayı deneyin. Maskeyi partnerinize takın ve “Ne yapacağım tahmin et” oyunu oynayın. Gözlerin bağlanması diğer duyuları da kuvvetlendirir, o yüzden her beklenmedik dokunuş muhteşem gelecektir.

Makyaj fırçası

Bu kozmetik eşya, bir seks oyuncağı olarak gizli bir ikinci hayat sürer. Onu partnerinizin vücuduna sürterek fantezilerini gıdıklar ve ona yeni hisler sunarsınız. En iyisi geniş fırçalardır (mesela allık fırçası veya pudra fırçası), o yüzden onları boyun, el bilekleri ve uylukların içleri gibi cildin en narin, en hassas bölgelerinde gezdirmeyi deneyin. Bu, birbirinizi tahrik etmek ve işleri kızıştırmak için idealdir.

Elektrikli diş fırçası

Elektrikli diş fırçası kuvvetli bir vibratöre dönüşebilir, yeter ki onu güvenli biçimde kullanın (ve asla içeride kullanmayın). Başlığın yumuşak kısmını veya fırçanın dibini kendinizin veya partnerinizi tahrik edecek herhangi bir yerine koyun. Fırçayı kadının klitorisine bastırmak da favorilerden biridir.

Sırt masaj aleti

Birçok kişinin evlerinin bir köşesinde kullanılmayan ve sevilmeyen pilli bir sırt masaj aleti vardır ama bu gereksiz görünen eşyanın kıymeti nihayet anlaşılacak. Elektrikli diş fırçası gibi bunu da vücudunuzda gezdirip yaratacağı hislerin tadını çıkarın.

Çamaşır makinesi

İki kelime: sıkma devri. Olağan yatak odası oyunlarından farklı bir şey yapma peşindeyseniz mevzuyu banyoya taşıyın. Çamaşır makinesi kendi işini görürken işleri kızıştırın ve sıkma devrinin beklentisiyle keyiflenin. Sıkma devri geldiğinde zevk titreşimlerine ve (ev işlerinde bir maddeye daha tik atmaya) hazır olun.

Atkı

İpek veya pamuklu atkılar çok amaçlı seks oyuncakları olabilirler: geçici bir göz bağı, kelepçelere yumuşak bir alternatif.

Duş

Hoş biçimde kaygan bir deneyim için duşa taşınarak işleri daha ilginç hale getirin. İliklerinize kadar ıslanmışken birbirinizi köpürtmek ve bedenlerinizi hissetmek kuru sekse kıyasla tamamen farklı bir deneyim. Basıncı ayarlayın, vücudunuzun farklı noktalarında farklı püskürtme ayarlarını deneyin ve ıslandıkça ıslanın.

Doğaçlama seks oyuncakları ile deneyimin tadını çıkarın ama içeride kullanmak için tasarlanmamış hiçbir şeyi içeride kullanmayın ve hem sizin hem partnerinizin yaptığınız şeyde rahat ettiğinden emin olun. İkinizden biri ara vermek isterse “güvenli” sözcüğünde hemfikir olabilirsiniz.

Satın Al