Durex ekstra ince formlu prezervatifleri harika bir seks deneyimi yaşatırlar.

Bazı insanlar, yataktaki performanslarının azalmasına prezervatifin neden olduğuna inanırlar. Bu aslında sadece psikolojiktir, ama yine de bu duyguyu aşamıyorsanız, Durex Yakın Hisset’i dene. Durex İnce Hisset harika bir seks deneyimi yaşatabilir.

Durex Yakın Hisset, sevgililere harika bir seks deneyimi sunar. Ekstra ince formuyla, partnerler seks esnasında daha kendinden emin ve yakın olurlar. Ekstra ince prezervatiflerin ana maddesi doğal lateks kauçuğudur. Prezervatifler, 3’lü, 8’li, 12’li ve 18’li paketler halindedir. Bu ürün düz yan yüzey, pembe renkli ve vanilya kokuludur. Bu prezervatif, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.

Durex Yakın Hisset’in Avantajları

Durex Yakın Hisset kadına daha fazla his ve erkeğe daha fazla haz verir. Çiftlere gerçek ve daha yakın bir cinsel haz vermek için yeterli miktarda kayganlaştırıcı uygulanmıştır. Doğru şekilde prezervatif kullanımı, gebeliğin ve AIDS dâhil Cinsel İlişki Yoluyla Bulaşan Hastalıkların (STD) etkin olarak önlenmesini sağlayabilir. Yine de, hiçbir gebelikten korunma yöntemi %100 etkinliğe ulaşamaz.

Prezervatif nasıl takılır?

  1. Prezervatifin son kullanma tarihinin geçmediğini ve üzerinde delikler olmadığını kontrol edin.
  2. Prezervatifin üzerindeki rezervuar ucundaki havayı alın ve prezervatifi penisin ucuna geçirin.
  3. Prezervatifi açın ve tüm penisi kapladığından emin olun.
  4. Boşalmadan sonra, penis halen sertken, penisin dibinden tutarak vajinadan çıkarın. Prezervatifi penisin dibinden tutun ve aşağıda doğru çekerek çıkarın.

Durex Yakın Hisset hakkındaki yorumlar

Durex Yakın Hisset hakkındaki bazı yorumlar:

Kullanıcı 1: Bu prezervatifler süper ince. Artık başkasından satın almam...

Kullanıcı 2: Tek kelimeyle, ince!

Kullanıcı 3: Ekstra ince, çok iyi.

Eğer partnerinizle daha yakın olmak istiyorsanız, lütfen Durex İnce Hisset’i deneyin. Diğerlerinden çok daha ince, pürüzsüz ve size şaşırtıcı bir haz yaşatabilir.