Durex her zaman adından memnuniyet ile bahsettirmektedir.

İnsanlar, ürünlerini aşağıdaki nedenlerden dolayı severler:

1. Prezervatif üretiminde bu markanın uzun bir geçmişi vardır.

 

Durex, 80 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Kaliteye dayalı iş felsefesi, başarısı için temel unsurdur. Durex prezervatifleri, dünyanın 1 numaralı prezervatif markası haline gelerek dünya markası prezervatif pazarında büyük bir pazar payına sahiptir. Durex'in prezervatifleri pek çok ülkede satılmakta ve birçok pazarda liderlik etmektedir. Aynı zamanda, Durex, birinci sınıf prezervatifler de dahil olmak üzere iyi masaj jelleri ve insan anatomisine uygun mükemmel şekiller içeren modern prezervatiflerin teknik geliştirilmesinde de liderlik etmektedir.

 

2. Kaliteyi sağlamak için zorlu seçme süreci vardır

Her bir Durex prezervatif grubu, çekme özelliklerini test etmek için hava patlama testi yapılmak üzere örneklenecektir. Durex prezervatifini seçtiğinizde, daha yüksek güvenlik ve kalite standartları seçersiniz. Uluslararası standarda göre, bir prezervatif hava patlaması testinde 18L hava tutabilmelidir, ancak Durex’in bundan daha yüksek bir gerekliliği vardır. (Bu, Durex prezervatiflerinin dünya çapında güvenlik ve kalite standardına ve hatta daha yüksek bir standarda ulaştığını gösterir.) Prezervatif örnekleri, sızdırmayacaklarından emin olmak için sızıntı testinden geçer. Aslında, eğer yukarıdaki testlerden herhangi biri başarısız olursa, prezervatif grubunun tamamı teslim edilmeyecektir.

 

3. Makul fiyat ve uygun maliyetli prezervatifler

 

Durex’in farklı ürün serileri için farklı fiyatları vardır. Kalitesi uluslararası standardın ötesindedir. Rahatça giyebilir ve özgürce cinsel ilişkiye girebilirsiniz. İyi doğal lateksten yapıldığından dolayı size daha doğal, rahat ve inanılmaz cinsel deneyim kazandıracaktır.

 

4. Tüm ihtiyaçları karşılamak için çeşitli türler

 

Durex müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve farklı deneyim tecrübeleri kazandırmak için Klasik ve Yakın Hisset gibi çeşitli türlerde prezervatiflere sahiptir.

Durex’den sıcak ipuçları:

 

Prezervatif nasıl doğru kullanılır?

1. Prezervatifi kullanmadan önce prezervatifin üretim tarihini ve satış tarihini kontrol etmek için paketi gözden geçirin.

 

2. Paketi açın ve kontrol ettikten sonra prezervatife dokunun. Prezervatif yapış yapış ve çıtır çıtır bir hale gelmişse, satış tarihi geçmemiş olsa da kullanmamalıdır. Asit, alkalin ya da yağlı maddelere maruz kaldığı için prezervatifin özellikleri değişir.

 

3. Prezervatif almadan önce penisinizi iyi bilmeniz gerekir ve penisinizle eşleşen prezervatifi almanız önerilir. Prezervatif çok büyükse, gevşeyip düşecektir. Çok küçükse, kolaylıkla patlayacaktır.

 

4. Cinsel ilişki sırasında penis sertleşmeden önce paketi açmayın. Pakette belirtilen talimatlara uyarak kullanın.

 

5. Prezervatifi giydikten sonra prezervatifin alt kısmındaki kabarcıkların olduğu havayı dışarıya doğru bastırın yoksa boşalmadan sonra meni dökülecektir ve gebelikten korunma başarısız olacaktır.

 

6. Cinsel ilişki sonrası, prezervatifin uç kısmına elinizle bastırarak çıkarın. Prezervatifin eşinizin bedeninde kalmasına izin vermeyin.

 

7. Prezervatif tek kullanımlık olduğu için kullandıktan sonra düğümleyin ve çöp kutusuna atın. Ağzı açık halde bırakmayın.