Durex Kondom Yelpazesini Keşfedin

Durex Kondom Yelpazesini Keşfedin

Kondomlar sadece doğum kontrolü demek değildir; farklı malzemeler ve dokular yatak odasında ayaklarınızın yerden kesileceği anlamına gelebilir.

Konu kondom seçmek olunca, farklı özellikler farklı kişiler için önemlidir ama bazen seçimimizde çakılıp kalırız. Kondomlar artık sadece doğum kontrol yöntemi değil; birçok başka yararları da var ve cinsel deneyiminizi yeni hisler, daha büyük, hatta daha kuvvetli performansla tamamen değiştirebilir. Bu gece ne yapacağınıza dair fikir edinmek için önerilerimizi okuyun.

İnce

İnce kondomlar seksin verdiği hissiyatta büyük değişiklik yaratabilir, seksi iki taraf için de daha kuvvetli bir deneyim haline getirebilir ama sakın daha az güvenli olduklarını düşünmeyin çünkü bütün Durex kondomlar elektronik olarak test edilir. Bazı kondomlar muazzam güven ve korunma sunarken pürüzsüz bir uyum sunar, örneğin Durex
Daha Yakın Hisset kondomları standart Durex kondomlarından ortalama %20 daha incedir. Bu, sizi birbirinize yakınlaştıracak daha fazla hassasiyet demektir… ve hissiyatı iyice artırmak istiyorsanız Durex Yakın Hisset kondomları, duyarlılığınızı ve hazzınızı artıracak şekilde hem ekstra kayganlaştırıcı içerir hem de ultra incedir.

Tırtıklı

Tırtıklı kondomların gücünü hafife almayın çünkü sundukları farklı dokular seksi tamamen değiştirebilir. Durex, çıkıntılı ve benekli bir dizi kondom sunar, bunlar arasında ekstra uyarım için benekli olan Durex Tahrik Et ve çıkıntılarla benekleri birleştirip ikiniz arasındaki uyarımı kuvvetlendiren Durex Mutlu Et kondomları da bulunuyor.

Lateks olmayan

Sizde veya partnerinizde lateks alerjisi varsa kondom kullanamayacaksınız diye bir şey yok. Sadece size uygun kondomları seçmeniz lazım. Lateks olmayan malzemeden yapılmış bir dizi kondom bulunmaktadır ve bunlardan bazıları doğal, gerçek ten hissi bile verir (mesela Durex Gerçek Dokunuş). Lateks olmayan kondomlar, iki tarafın da hazzını artırarak duyarlılığı, mahremiyeti ve yoğunluğu en yukarı taşır, o yüzden lateks kullanmaması gereken insanlar bile, alternatif doğum kontrol yöntemleri aramadan yeni nesil kondomlarla inanılmaz yararlar görebilir.

Ekstra güvenli

Kullandığınız kondomların güvenli olmasını en üstte tutuyorsanız size hat safhada güven ve ideal konforu sunan biraz daha kalın ve daha fazla kayganlaştırıcılı kondomu tercih edin. Bunları takmak daha kolay olabilir çünkü yırtılma olasılıkları daha azdır, o yüzden korunduğunuzu bilerek rahatlayın ve harika seksin tadını çıkarın.

Artan performans

Burası, kondomların ardındaki bilimin seksi gerçekten dönüştürmeye yardımcı olduğu nokta. Performansı güçlendiren kondomlar oyunu tamamen değiştirebilir, özellikle hayallerinizdeki eşzamanlı orgazmı yakalamayı veya seksin daha uzun sürmesini istiyorsanız. Durex Karşılıklı Zevk, kadını hızlandıracak kilit noktalarda konumlanmış olan çıkıntıları ve benekleriyle ve erkeği yavaşlatmak için özel tasarlanmış kayganlaştırıcıyla birlikte orgazm olmanıza yardımcı olur. Böylece her şeyi aynı anda getirme olasılığınız artar. Diğer kondomlar, yine gidişatı rölantiye alarak yavaşlatan bir kayganlaştırıcıyla erkeğin heyecanını uzatan bir teknoloji içerir; yani birbirinizin tadını çıkarmakta daha da özgürsünüz!

Piyasada bu kadar çeşit varken farklı kondomları deneyipsizinle partnerinizin hoşuna giden kondomları keşfetmeniz en iyisi. Yeni teknoloji sayesinde kondomlar bir doğum kontrol yöntemi olarak deneyimi kuvvetlendiren bir seks oyunca rolü oynayabilir. O yüzden bu fırsatı kaçırmayın!

Satın Al