Durex Mutlu Et prezervatifleri size nefes kesen hisler yaşatacak.

Sekste ne tür hisleri arzuluyorsunuz? Tabi ki keyifli cinsel heyecanları çok seversiniz. Durex tırtıklı ve noktalı prezervatifleri, sürtünme sayesinde size eşsiz heyecanlar yaşatacak. Durex Mutlu Et prezervatifleri hem doğum kontrol hem de eğlenceyi aynı anda sunmakta ve sevgilileri müthiş tatmin etmektedir.

  1. Durex Mutlu Et Prezervatifleri Nedir?

Durex prezervatifleri dört farklı seride sınıflandırılabilir: Güvenli serisi, ekstra ince formlu yakın serisi, haz serisi ve performans serisi. Durex Mutlu Et haz serisinin altında bir türdür. Özel bir şekle sahip olup, yüzeyinde tırtıklar ve noktalar vardır. Şeffaf ve aromalıdır. Bu prezervatif, ayrıca sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.

  1. Durex Mutlu Et Prezervatiflerinin özellikleri nelerdir?

Durex Mutlu Et prezervatifleri ekstra uyarılma için tırtıklı ve noktalı yapıdadır. Sürtünmenin artmasıyla, her yaptığınız seks etkileyici hale gelecek. Özel şekliyle, takması daha kolaydır. Bu arada, daha fazla rahatlık ve heyecana izin verecek şekilde ucunda daha fazla yere sahiptir.

  1. Durex Mutlu Et prezervatiflerinin gebelikten korunma ve hastalıkların önlenmesindeki etkinliği?

Durex Mutlu Et prezervatifleri doğal lateks kauçuktan yapılmaktadır. Prezervatif sayesinde, gebeliği etkin olarak engellemenin yanında, AIDS ve diğer Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar (STDler) da önlenebilir.

Günümüzde, insanlar seksi sadece çocuk yapmak için yapmamaktadır. Bunun yanında zevk almak veya sevgililerine daha da yakınlaşmak için yaparlar. Ayrıca prezervatifler artık sadece gebeliğin önlenmesi için bir seçim değildir. Durex tırtıklı ve noktalı prezervatifleri hem doğum kontrol hem de eğlenceyi aynı anda sağlar ve sevgilileri müthiş tatmin eder. Tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda, Durex Mutlu Et prezervatiflerin farklı boyutları bulunmaktadır.