Durex ne kadar iyi? Geçmişine bir bakın!

Ünlü bir prezervatif markası olarak, Durex birçok insan tarafından bilinmektedir. Çünkü Durex, cinsel yaşamı daha güvenli, emniyetli ve keyifli hale getirir. Peki, Durex hakkında daha fazlasını biliyor musunuz? Bu yazı, Durex'in ilk dönemlerine doğru bir yolculuğa çıkar ve bu prezervatif markası hakkında insanlara daha fazla bilgi sunar.

Durex'in genel tanıtımı: bir prezervatif markası.

Üreme sağlığı alanında Dünya çapında bilinen bir marka olan Durex, bir zamanlar SSL Group firmasının bağlı kuruluşu iken Reckitt Benckiser tarafından 2010 yılında satın alınmıştır. Tüketici ürünlerinde Dünya çapında tanınmış bir firma olarak Reckitt Benckiser, yenilikçi ürünler ve çözümler sunarak insanların yaşamlarını daha sağlıklı hale getirmeyi ve mutlu bir aileye sahip olmasını hedeflemektedir. Merkezi İngiltere'de bulunan Reckitt Benckiser, Londra Menkul Kıymetler Borsası'nda halka açık bir şirkettir ve FTSE-100 Endeksine üyedir.

Durex 1929'da kurulmuştur. Adı İngilizcedeki üç kelimenin birleşimden oluşmaktadır: dayanıklılık, güvenilirlik ve mükemmellik. 80 yıllık gelişiminin ardından, Durex'in ismi eşsiz kalite ile özdeşleştirilmiş ve Dünya çapında müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Durex sadece prezervatif üretmiyor

 

İnsanlar seks konusunda daha fazla açık fikirli hale gelmeye başlarken, Durex çok uzun süredir prezervatifler, kayganlaştırıcılar ve seks ürünleri gibi diğer farklı ürünleri üretmeye başladı. Durex, farklı insanların ihtiyaçlarını dikkate alır. Durex'in prezervatifleri, güvenli, ultra-ince yakın, zevk ve performans serileri olmak üzere dört seri halinde sınıflandırılabilir. Her seride farklı stillerden oluşan birkaç çeşit prezervatif bulunmaktadır. Aralarında dikkat çeken bir prezervatif var.

 

Durex'in başarıları

Durex prezervatifleri 150'den fazla ülkede satılmakta olup Durex, 40'in üzerindeki pazarda liderliğiyle Dünya prezervatif pazarının büyük bir bölümüne sahiptir. Durex aynı zamanda, prezervatiflerinin insan anatomisiyle uyumlu iyi kayganlaştırıcılar içermesi ve mükemmel formlara sahip olması ile ilave olarak birinci sınıf kauçuk içermeyen prezervatifleri sayesinde, modern prezervatiflerin teknik olarak geliştirilmesinde önderlik etmektedir.

Durex, sadece bir prezervatif markası olmak yerine, artık seks ürünleri sektöründe uluslararası bir marka haline gelmiştir. Durex, sağlıklı ve mükemmel bir cinsel yaşamın önemli bir savunucusudur ve bunu mümkün kılmak için çok çalışmaktadır. Durex’i bir prezervatif markası olarak görmenin yanında, kayganlaştırıcılar ve seks oyuncakları gibi diğer ürünleriyle de dikkate almak gerekir. Cinsel yaşamınızda zamana ayak uydurun. Böylece kendinizi daima yenilenmiş ve harika hissedeceksiniz.

Durex'in olağanüstü bir üretim mekanizması vardır. İlk aşama hammaddeyi satın alma, inceleme ve depolamadır. Her Durex prezervatifi elektronik olarak test edilmektedir. Elektronik test, prezervatifteki delikleri veya diğer kusurları kontrol ederek prezervatifte herhangi bir deliğin olmadığını ve prezervatifin etkili bir şekilde gebelik ve AIDS riskini azaltabileceğini güvence altına alır.