Durex Performans’nın Tanıtımı

Prezervatifler cinsel birleşmenin olmazsa olmazıdır, çünkü çiftler için sağlıklı ve güvenli bir cinsel yaşamı temin ederler. Birçok farklı tipte prezervatif bulunmaktadır. Durex gibi sadece bir marka da bile sayfalar dolusu farklı Durex ürünleri sizi şaşkına çevirecektir. Bu yazı size Durex Performansyı tanıtacaktır.

Durex prezervatiflerinin tamamının tanıtımı - dört farklı seri

Durex’in bir çok farklı prezervatifi vardır. Genelde Durex prezervatifleri dört farklı seride sınıflandırılabilir: Güvenli serisi, ekstra ince formlu yakın serisi, haz serisi ve performansns serisi. Her bir seri, farklı tiplerde prezervatif içerir. Bu yazıda iki farklı tip Durex Performans Prezervatifi tanıtılacaktır.

Durex Performans serisinin tanıtımı - Durex Performans Prezervatifleri

Durex Performans prezervatifleri benzoken etken maddesi sayesinde daha fazla zevk için seksin süresini etkinlikle uzatabilir. Böylece ürünün emniyeti güvence altındadır. Bu ürün özel şekle sahip, şeffaf ve hoş kokuludur. İlave olarak, bu prezervatif, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.

 

Durex Performans serisinin tanıtımı- Durex Karşılıklı Zevk Prezervatifleri

Durex Karşılıklı Zevk prezervatifleri Durex Performans Prezervatifleri ile aynı özelliklere sahiptir: Her iki tip prezervatifin de rezervuar uçları, erkeğin daha uzun süre devam etmesi için tasarlanmış boşalmayı geciktirici benzoken içerir. Ayrıca, Durex Karşılıklı Zevk prezervatifleri tırtıklı ve noktalı tasarımı sayesinde hassas bölgelerin uyarımını artırarak kadının hızlanmasına neden olur. Böylece çiftler, uzun ve heyecanlı bir birleşmenin keyfini çıkarır.

Ürünün genel özellikleri: Ürünün ana maddesi doğal lateks kauçuğudur; ürün özel şekle sahip, şeffaf ve hoş kokuludur ve ayrıca bu prezervatif, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.

Durex’in birçok farklı tipte prezervatifi olduğu dikkate alındığında, bu yazıda her birini detayları ile tanıtmak mümkün değildir. Bu nedenle, bu yazıda sadece Durex Performans’nın iki tip prezervatifinden bahsedilmiştir. Diğer prezervatifler daha sonra tanıtılacaktır. Durex prezervatifleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Durex’in resmi internet sitesindeki Ürün Tanıtımı kısmına bakınız.