Durex Performans prezervatifleri güvenilir mi?

Bir çok erkek prezervatif kullanmanın seks esnasında orgazmı geciktirdiğini düşünmektedir. Durex Performans prezervatifleri bu konuda oldukça iyi bir seçim. Durex Performans özel serisi sevişmenin uzaması için tasarlanmıştır. Performans prezervatifleriyle uzun süreli sertleşmeye sahip olabilirsiniz.

Durex Performans prezervatiflerinin sırrı nedir?

Performans prezervatifleri orgazmı geciktirerek, erkeğin daha uzun süreli zevk almasını sağlamaktadır. Sırrı, sihirli benzokende gizlidir. Benzoken ilgili sağlık otoriteleri tarafından onaylanmış güvenli bir kimyasaldır. Erkeğin penisini uyuşturarak sertleşmenin devam etmesinde kullanılır. Daha uzun cinsel birleşme için müthiş bir yardımcıdır. Ayrıca sağlığınıza da zararı yoktur.

Durex Performans prezervatifleri doğal lateks kauçuktan yapılmaktadır. Teni tahriş etmez, takması kolay ve güvenlidir. İlave olarak oldukça ince olup sekse olan odağınızda eksilmeye neden olmaz. Keyifli hazları uzatacak ve sizi tatmin edecektir.

Durex Performans prezervatifleri ile uzun süren seksi deneyimleyin.

Performans prezervatifleri tüm yetişkin erkeklere uygundur. Eğer ortalama bir dirence sahipseniz (yani, penisiniz girdikten sonra boşalmak için hala bir süre geçmesi gerekiyor ise), Performans prezervatiflerini performansınızı artırmak için kullanabilirsiniz. Eğer erken boşalma sorununuz var, ancak doktora gidecek kadar ileri seviyede değilse, Performans prezervatiflerini kullanarak ritminizi ayarlayabilir ve kendinizi yavaşça havaya sokabilirsiniz.

Durex Performans prezervatifleri hakkında temel bilgiler

Ana içeriği doğal lateks kauçuğu ve benzokendir. Her bir Performans prezervatifinde 6 ila 8 mg benzoken bulunmaktadır. Çiftler, ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerde seçim yapabilirler.

Bazı Tüyolar: Durex Performans prezervatiflerinin ucunda daha önce bahsedildiği gibi benzoken vardır. Benzoken penisinizi uyuşturarak orgazma ulaşmanızı geciktirir. Böylece Durex Performans prezervatifleri erkeğin daha fazla devam etmesine olanak sağlar. Özel olarak şekillendirilmiş, şeffaf ve aromalıdır. Bu prezervatif, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.