Durex Performans Prezervatifleri Nedir?

Hayat kalitemiz arttıkça cinsel hayata verdiğimiz önem de artıyor. Kadınlar da, erkekler de seksin uzun sürmesini istiyor. Kadınlar seks partnerlerinin onları daha fazla tatmin etmesini istiyor. Kadınların geç uyarılması nedeniyle cinsel olarak tatmin olmalarının vazgeçilmez bir biçimde cinsel birleşmenin daha uzun sürmesine bağlı olduğu biliniyor. Cinsel birleşmenin süresi çok kısa olduğunda kadınların cinsellikten zevk alamaması ihtimali ortaya çıkıyor.

Durex Performans Prezervatiflerin etkileri nelerdir?

Durex Karşılıklı Zevk prezervatiflerinin ucunda geciktirici bir madde olan benzoken vardır. Bu madde erkeğin orgazmını geciktirebilir. Prezervatifin spermlere zarar vermeyen ve sperm öldürücü içeriği bulunmayan kayganlaştırıcılı bir sperm kesesi vardır. Sperm kesesinde orgazmı geciktiren ve cinsel zevk süresini uzatan geciktirici madde vardır. Prezervatifi cinsel birleşmeden önce penisinize takın, spermin geri akmasını önlemek içinse ejakülasyonun ardından hemen çıkarın.

Doğal lateksten üretilen Durex Karşılıklı Zevk prezervatifleri uluslararası standartlardan daha yüksek bir kaliteye sahiptir. Orgazm süresinin uzaması partnerinizi daha iyi tatmin eder. 3lü, 8li ve 12li paketlerde satılmaktadır. Ana malzemesi doğal latekstir, içinde cinsel birleşmeyi uzatarak ilişkiyi daha uyumlu hale getiren benzoken bulunur. Kullanımı kolaydır, daha uzun süren bir cinsel birleşmeyi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Erkek Performansnsının daha uzun sürmesi için tasarlanan Durex Karşılıklı Zevk prezervatifin ucunda erkeğin orgazm süresini uzatan benzoken adlı geciktirici madde bulunmaktadır. Durex Karşılıklı Zevk prezervatifin ekstra kabartıları ve benekleri kadının orgazmını hızlandırmak için hassas bölgelerini uyarır. Ürün çiftlerin birlikte doyuma ulaşabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. 3lü, 8li ve 12li paketler halinde satılmaktadır. Erkek Performansnsının daha uzun sürmesi için tasarlanan Durex Karşılıklı Zevk prezervatifin ucunda erkeğin orgazm süresini uzatan benzoken adlı geciktirici madde bulunmaktadır. Bu ürün özel olarak şekillendirilmiştir. Şeffaftır ve hoş bir kokusu vardır.