Durex Performans prezervatiflerinin seksin süresinin uzatılmasına etkisi vardır

Kadınlar için seksteki genel sorun, cinsel birleşmenin çok kısa sürmesidir. Günümüzde, birçok çift orgazmı geciktirici etkili Durex prezervatiflerini tercih etmektedir. Durex Performans prezervatifleri, aynı zamanda daha uzun orgazmın kolayca tadını çıkarmanıza olanak verir.

Durex Performans prezervatiflerinin seksin süresinin uzatılmasına etkisi vardır.

Durex Karşılıklı Zevk

Durex Karşılıklı Zevk’in rezervuar uçları, erkeğin daha uzun süre devam etmesi için tasarlanmış boşalmayı geciktirici benzoken içerir. Bu ürün özel şekle sahip, şeffaf ve hoş kokuludur. Bu prezervatif doğal lateks kauçuktur ve benzoken içerir. Dış tırtıklı ve noktalı tasarımı, kadınların özel alanlarını uyararak hızlanmasını sağlayacak şekilde çiftlerin karşılıklı zevk alması için tasarlanmıştır.

Durex Karşılıklı Zevk prezervatiflerinin doğru kullanımı, gebeliğin ve AIDS dâhil Cinsel İlişki Yoluyla Bulaşan Hastalıkların (STD) etkin olarak önlenmesini sağlayabilir. Yine de, hiçbir gebelikten korunma yöntemi %100 etkinliğe ulaşamaz. Prezervatifler, 3’lü, 8’li, 12’li ve 12’li paketler halindedir. Durex Karşılıklı Zevk prezervatifleri, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.

Durex Performans Prezervatifleri

Durex Performans prezervatifleri doğal latekstir ve etkin bir şekilde boşalmayı uzatabilen ve böylece cinsel zevkin süresini uzatan benzoken jeli içerir. Doğal lateksimiz uluslararası standartlardan daha iyi bir kaliteye sahiptir. Uzun süreli orgazm, sevgilileri tatmin edecektir. Durex Performans prezervatifleri tüm dünyada en çok satan ürünlerimizden biridir ve benzoken prezervatiflerinin orgazma ulaşmayı geciktirici etkisi sağlık otoriteleri tarafından onaylıdır. Prezervatifler, 3’lü, 8’li, 12’li ve 12’li paketler halindedir.

Bu prezervatif, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir. Durex Performans prezervatiflerinin doğru kullanımı, gebeliğin ve AIDS dahil Cinsel İlişki Yoluyla Bulaşan Hastalıkların (STD) etkin olarak önlenmesini sağlayabilir. Yine de, hiçbir gebelikten korunma yöntemi %100 etkinliğe ulaşamaz.