Durex prezervatifleri ne kadar etkili?

Prezervatifler küçük olmasına rağmen, etkin şekilde kullanılırlar. Özellikle de Durex prezervatifleri sadece gebelik ve hastalıkları önlemekle kalmaz, aynı zamanda dha keyifli ve zevkli bir cinsel deneyim sağlar! Ayrıca, Durex prezervatiflerinin sadece tek tipi yoktur. Farklı ihtiyaçları gidermek için farklı çeşitlerde Durex prezervatifler bulunmaktadır. Çiftlerin cinsel ihtiyaçları ne olursa olsun, Durex ile tatmin olabilirler!

Durex prezervatifleri: Ekstra Güvenli, güvenli bir cinsel deneyim sağlar

Durex Ekstra Güvenli prezervatifleri güvenilirdir. Durex Ekstra Güvenli, orijinal korumayı temel alarak, kalınlığı ve koruyucu etkiyi artırır, böylece sevgililer güvenli cinsel deneyim zevkinden özgürce yararlanabilirler!

Durex Ekstra Güvenli prezervatifleri, yüksek kaliteli doğal lateksten yapılmıştır. Cinsel ilişki konusunda kendilerini daha güvende hissetmek isteyenler için biraz daha kalındır. Durex Ekstra Güvenli prezervatifler çok yakın ve güvenli seks sağlar. Uluslararası standartlardan daha iyi kaliteye sahip, ekstra kayganlaştırıcılı, doğal ve rahat olup cinsel yaşamınıza farklı heyecanlar katar.

Durex prezervatifleri: Daha Yakın Hisset, cinsel ilişkide aradan mesafeyi kaldırarak daha yoğun his deneyimlemenize yardımcı olur.

Çiftler seks yaparken arada mesafe olmama durumundan nasıl keyif alabilir? Prezervatif kullanmadan mı? Yanlış! Prezervatif kullanarak da bu deneyimi yaşayabilirsiniz! Durex Daha Yakın Hisset, engelleri kaldırarak güvenli cinsel deneyimin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Durex Daha Yakın Hisset prezervatifleri, diğer Durex prezervatiflerine oranla daha ince formu sayesinde, sevgililerin cinsel ilişkide arzuladıkları daha yakın olma deneyimine olanak sağlar. Eşinizle yakın temasta bulunmak için prezervatifler eşsiz Sensi-Fit ™ işlemi ile süper ince hale getirilmiştir. Böylece daha önce hiç yaşamadığınız doğal ve yakın fiziksel dokunuşun daha iyi olmasına yardımcı olur. Seksin keyfine varın! Endişe ve sıkıntı hissetmeden cinsel zevkin tam olarak keyfine varmanızı sağlayacak kalite ve güvenliği temin eder.

Durex prezervatifleri: Performansns ürünleri, aşkın ve cinsel deneyimin daha uzun sürmesini sağlar

Bütün erkeklere prezervatif kullanmanın seksin daha uzun sürmesini sağladığını söylemeliyim! Durex Performans prezervatifleri sizin için iyi bir seçimdir. Bir Performans prezervatifi kullanırken, sekste inisiyatif almaya cesaretin olacak ve cinsel ilişkinin süresini iki katına çıkarabileceksin!

Durex Performans'nın rezervuar uçları boşalmayı etkili bir şekilde geciktirebilen, böylece cinsel hazzın süresini uzatan benzocaineetken maddesi içerir. Doğal lateksten imal edilmiş olup uluslararası standartlardan daha iyi kaliteye sahiptir. Uzun süren orgazm, sevgilileri tatmin edecektir.

Yukarıda belirtilen üç tip Durex prezervatifi en popüler ürünlerdir. Elbette, Durex prezervatiflerinin başka çeşitleri ve başka tasarımda olanları da var. Çiftler, ihtiyaçları doğrultusunda Durex prezervatiflerinden büyük memnuniyet elde edebilirler.