Durex prezervatiflerinin nasıl yapıldığını keşfet

Birçok kişi Durex prezervatiflerini cinsel ilişki esnasında kullansa da, Durex prezervatiflerinin bileşenleri hakkında muhtemelen çok az bilgiye sahip.Durex prezervatiflerinin bileşenlerinde ham maddenin kendisi ve buna ilave olarak kayganlaştırıcı ve geciktirici etken maddesi bulunmaktadır. Bu yazı, Durex prezervatiflerinin bileşenlerini tanıtmayı hedeflemektedir.

Durex prezervatiflerinin bileşenleri - Doğal lateks

Durex, prezervatif üretirken iyi kalitede doğal lateks kullanmaktadır. Hammaddeyi satın almadan önce, her lateks grubu üretim alanında test edilerek incelenir. Lateks fabrikaya ulaştıktan sonra tekrar test edilir. Sadece Durex'in global kalite standardına uygun lateksler üretimde kullanılmaktadır.

Tüm prezervatif ürünleri dermatolojik testlere tabi tutulmaktadır. Üretim sürecinde uluslararası prosedürler ve teknikler benimsenmiştir. Sevkiyat öncesinde ürünlerin kalitesinin uluslararası standartlara (lateks prezervatifler için) ve ilgili ülkeler tarafından öngörülen standartlara uygunluğunu tekrar test edilmektedir. Ayrıca, ürünler Durex kalite standardını testini de geçmelidir. Bu nedenle, 80 yılı aşan deneyimi ile dünyada her gün milyonlarca kişi Durex’e güvenmektedir.

(Could you please change this visual to a more relevant and conservative one?)

  Durex prezervatiflerinin bileşenleri - kayganlaştırıcı

Durex prezervatifleri cinsel ilişkinizi daha sorunsuz ve keyifli hale getirmek için renksiz, tatsızve yapışkan olmayan kayganlaştırıcılar içerir. Çok miktarda kayganlaştırıcı kullansanız bile, su ile yıkayabilirsiniz. Böylece cinsel deneyiminizden aldığınız keyifi kolaylıkla arttırabilirsiniz.Durex Kayganlaştırıcılarının su bazlı olduğundan cildinize zarar vermeyecektir.. Vajinal kuruluk sorunu olan kadınlar Durex Kayganlaştırıcıları deneyebilirler.

Durex prezervatiflerinin bileşenleri - geciktirici ajan

Herkes harika bir cinsel deneyimin uzun süre sürmesini ister. Durex Performans prezervatifleri cinsel ilişkinin süresini uzatacak etkiye sahiptir. Durex Performans prezervatiflerinin rezervuar uçları, cinsel hazzın süresini uzatmak için geciktirici etkili benzocaine etken maddesi içermektedir.

Durex prezervatiflerinin bileşenleriyle ilgili bu bilgilere bakarak, ihtiyaçlarına göre doğru prezervatifleri seçebilir. Durex prezervatiflerinin bileşenleri güvenilirdir, ancak çok az insanın özel vücut yapıları nedeniyle latekse alerjisi olduğunu da hatırlatmak isteriz. Bu nedenle, prezervatif kullandıktan sonra bir rahatsızlık hissederseniz, derhal bir doktora başvurmalısınız.

Prezervatif Üretimi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.