Durex Seks Oyuncaklar Rehberi: Çok İşlevli Bir Vibratör Seçmek

Seks oyuncakları dünyasında ne yenilikler var? Hangilerini denemelisiniz ve bu eğlenceli satın almayı yapmadan önce neleri düşünmelisiniz. Buradan okuyabilirsiniz.

Seçim bolluğu

Çok iyi tasarlanmış, stil sahibi seks oyuncaklarının kolayca erişilebilir olduğu bir çağda yaşadığımız için şanslıyız. Onları kendi başınıza veya partnerinizle birlikte kullanmak size kalmış. Nasıl kullanırsanız kullanın, seks oyuncakları sekse kesinlikle başka bir boyut ekliyor.

Seks oyuncaklarında yeniyseniz masaj aletleriyle başlayabilirsiniz. Bunlar mütevazıdır, kullanımları kolaydır ve mevcut hazların ne olabileceğine dair size fikir verebilir. Mesela Durex Play Pleasure Touch, keşfetmeye başlayan çiftler için iyi bir seçenektir. Uyarılmaya nokta atışı yapmak için bu vibratörü, cihazın başının yumuşak dokunuşunu klitorisin üzerinde ve etrafında gezdirerek kullanabilirsiniz.

Piyasadaki çeşitler kafanızı karıştırabilir. Ama hepsini tek tek deneme özgürlüğünüz var elbette. Durex Play Ultra Pleasure Ring ve Durex Play Vibrations gibi titreşimli yüzükler de hem yeni başlayanlar hem de sekse yeni boyutlar eklemek isteyen çiftler için idealdir. Bu vibratörleri genital organlarda gezdirmenin yanı sıra başka erojen bölgeler keşfetmek için de kullanabilirsiniz.

Vibratörleri tek olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ama bazı yardımcılarla deneyiminizi daha da yoğun hale getirebilirsiniz. Nasıl mı?

Başka bir boyut

Bu heyecan verici vibratörleri sadece denemek, hangilerinin size ve partnerinize uygun olduğunu gösterecek (yalnız kullanmak için elbette başka bir vibratör de tercih edebilirsiniz) ama bu keyifli yolculuğa daha fazla keyif katmak elinizde. Kayganlaştırıcı jelleri eklemek işleri bir seviye yukarı çıkarabilir. Kendinizi şımartmak hakkınız.

Farklı özellikleriyle ipeksi yumuşaklık ve kayganlık sağlayan masaj jelleri (Play Feel, Play Aloe Vera) ve aromalı jeller (Play Strawberry) Durex koleksiyonunda sizi bekliyor. Bu jellerde cinsel hayatınıza renk katmanız ve partnerinize küçük sürprizler yapmanız mümkün. Uç noktalarda hazzı hissetmek için de Play O Jel ideal. Bu, ısınma ve karıncalanma duyumlarını kullanarak kadının orgazmının yoğunluğunu kuvvetlendirmek için yaratılmış bir jel.

Durex’in tüm kayganlaştırıcı ve masaj jelleri prezervatifle birlikte de kullanılabilir. (Su ve silikon bazlı Durex jeller lateks prezervatiflere zarar vermez. Yağ bazlı ürünler prezervatifin yapısını bozarak yırtılmasına neden olabilir.) İşin asıl eğlenceli kısmı, sizi kasıp kavuracak sonuçlar elde etmek için birbirinden farklı kombinasyonlar denemekte. Durex vibratörleri diğer Durex ürünleriyle kullanın. Partnerinizde farklı deneyimlere yelken açmak için beklemeyin, gün bugün!

Satın Al