Durex Seks Oyuncakları: Oyunlar

Harika seks eğlenceli ve oyunlarla doludur, o yüzden neden bir adım daha atıp yatak odasında birkaç oyun eklemeye ne dersiniz? Bunlar pahalı takımlar ve seks oyuncaklarından sadece bir parça kağıda kadar değişiklik gösterebilir. İşte deneyebileceğiniz birkaç fikir:

Müthiş Yarış

Bunda zamanınız ve vücutlarınızdan başka bir şeye ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken yan yana çırılçıplak yatmak ve mastürbasyon yapmak. Oyun isterseniz şampiyonluk yarışı olabilir, ilk bitiren kazanır ve şampiyon bir dahaki sefere özel bir ödül alır. Alternatif olarak kendini tutma oyunu şeklinde de oynanabilir. İlk bitiren kişi diğerini de getirir. Bu oyun harika çünkü ön sevişme gibi, asıl olayın açılışı gibi hissettirir ve ikiniz zirveye yaklaşırken kendi başına da harika iş çıkarabilir. Bu şekilde oyun oynamak epey güven gerektirir çünkü ikinizin de kendini tamamen buna vermesi lazım. Hile yok! Bu, yasakları azaltmaya, özgüvenin artmasına yardımcı olur ve partnerinizin kendine dokunma şeklinden nelerden hoşlandığını öğrenmenizi sağlar.

Saatli Bomba

Ön sevişme fikrini alan ve onu tamamen başka bir şeye çeviren harika bir oyun bu. Tek ihtiyacınız olan, cep telefonunuzdaki gibi bir kronometre veya alarm. Başlamak için cihazı on beş dakikaya ayarlayın ve öpüşmeye, dokunmaya, dudaklarınızı kullanmaya ve birbirinizin vücudunu keşfetmeye başlayın. Seks için kıvranmaya başlamanız uzun sürmeyecek ama oyun tam da burada yatıyor. Alarm saati çalana kadar kendinize hakim olmalısınız. Bunu birkaç kere yaptıktan sonra otuz dakikaya, kırk beş dakikaya, hatta bir saate uzatın. Birbirinize ve ön sevişmeye bambaşka bir şekilde kıymet vermeye başlayacaksınız. Fakat alarm çaldıktan sonra dünyada hiçbir şeyin aranıza giremeyeceğini de garanti edebilirsiniz!

Yaramaz Zar

Bu bir klasiktir ama “üfle”, “gıdıkla”, “okşa” vb talimatları arzulanacak çok şey bırakabilir. Temelde iki zar atılır; birinde konum veya vücut bölümü, diğerindeyse bir talimat olur. Zarı atan kişi o eylemi gerçekleştirmek zorundadır. Bunu biraz daha heyecanlı hale getirmek için kağıttan kendi zarlarınızı yapın (Yapmanız bir dakikanızı almaz. İnternetten adımlarını bulabilirsiniz) ve kendi talimatlarınızı yazın. Bunlar alay edercesine terbiyeli ya da sert bir biçimde yaramaz olabilir, nasıl isterseniz. Bir ihtimal de iki zar yapıp birine erojen bölgeleri ve diğerine, on saniyeden iki dakikaya kadar süreler yazmaktır. Zarı atın ve gösterilen zaman zarfında partnerinizin gösterilen bölgelerinde Durex Play Touch, Durex Play Ultra veya Durex Play Vibrations gibi bir vibratör kullanın.

Satın Al