Durex Seks Pozisyonları: Egzersiz

Yunus

Partnerinizle yeni şeyler denemek seksin en harika şeylerinden biridir: Yeni hislerin keşfinin heyecanı ve onları bir kişiyle böyle samimi bir şekilde paylaşabilmek. Bu pozisyonu ikinizin de daha önce denemiş olması pek olası değil. Kama Sutra’da tarif edildiği üzere, Yunus üst düzey bir esneklik gerektirir, o yüzden bu pozisyona geçmeden önce birkaç esneme hareketi yapmanız önerilir.

Nasıl yapılır:

Kadın başını yastığa yaslayarak yatar, erkek onun ayak ucunda ayakta durur. Erkek kadının kalçalarını kavrar ve kendi kalçasına kadar kaldırır, bu sırada kadın tüm ağırlığını omuzlarına, boynuna ve ensesine verir. Erkek kadının kalçalarını kavrayarak alt yarısındaki ağırlığını taşır ve yavaş yavaş onun içine girer.

Avantajları:

Bu pozisyon ön vajina duvarına ve konumlanma doğruysa muhtemelen G noktasına büyük ölçüde baskı yapar. Pozisyonun heyecanı artı gergin kaslar hem sizin hem de partnerinizin hızla zirveye ulaşmasını sağlar.

Dezavantajlar:

Bu pozisyonun dezavantajı, başarılmasının aşırı zor olması ve sürdürülmesinin daha da zor olmasıdır. Erkek gereken üst vücut kuvvetine sahip olsa da bunu uzun süre devam ettirmekte zorlanacaktır. Ayrıca, kadın biraz baş aşağı halde uzun süre durunca baş dönmesi oluşabilir. Rahatsız hissediyorsanız başka bir şey deneyin veya ara verin.

Alternatif olarak:

Kan beyne biraz fazla üşüştüğünde Şezlong pozisyonu da aynı geniş giriş açısını sağlar ama ikinizin de ağırlığı sağlam bir şekilde yatağa verilir. Kadın sırt üstü uzanır ve erkek doğrudan kadının önüne oturur, ayaklarını kadının iki yanına düz olarak uzatır. Sonra erkek kadının ayaklarını tutar ve göğsüne yaslayıp kadının içine girer, ardından istenilen açılar için ayakları arkaya doğru eğer.

Catherine Tekerleği

Adını bir ortaçağ işkence aletinden alan bir pozisyondan daha seksi bir şey olabilir mi? Bu pozisyon fiziksel açıdan Yunus kadar zorlayıcı değil ama çok daha atletik olmaya ve onu seks yaşamınıza akıcı biçimde yerleştirmeden önce biraz pratik yapmaya teşvik eder. Bu pozisyon G Noktasının uyarılmasına izin verir çünkü penis ön vajina duvarına baskı yapacaktır ve penisle vajinanın birbirine kenetlenmesi uzun, derin bir birleşmeyi mümkün kılacaktır.

Nasıl yapılır:

Önce, yatakta karşılıklı oturulur, sonra kadın bacaklarını erkeğin beline dolayıp kendine çekerek erkeğin onun içine girebileceği bir konuma gelir. İki partner de arkaya eğilir ve erkek bacağını kadının belinin üzerinden sallar, ayağını kendi diğer baldırına koyar. Erkek dirseğinden destek alarak denge sağlar ve hızı sabitler.

Avantajlar:

Bu pozisyon, halihazırda gergin ve sıkı olan bölgelere çok baskı oluşturur, iki taraf için de hazzı garanti eder. Birlikte kilitlenmiş olmaları penetrasyonun uzun ve derin olmasını garanti eder ama hala hızlı ve enerjik olabilir. Ek olarak, kadın arkasına yaslandığında iki eli de boşta kalır, kendine dokunabilir veya klitorisi uyarabilir.

Dezavantajları:

Bu pozisyonu oturtmak biraz pratik gerektirir çünkü karmaşık bir süreci vardır. İyice pratik yapana kadar, süreç size demonte mobilyayı birleştiriyormuş hissi verebilir. Bu tür bir dikkat dağınıklığı havayı bozabilir ve iki tarafı da hantal hissettirebilir.

Alternatif olarak:

Kadın göğüs yüksekliğinde bir yüzeye oturur ve bacaklarını açarak erkeğin girmesini sağlar. Erkek içeri girdikten sonra bacaklarını onun belin etrafına dolar ve topukları erkeğin kalçalarının arkasında kenetlenecek şekilde sıkar. Bu pozisyon daha kolaydır ve biraz origami hissi verir ama yine de uzun, derin penetrasyon vardır ve erkeğin ayaklarının yerde olması hızlı, enerjik seksi mümkün kılar.