Durex Seks Pozisyonları: Samimi

Durex Seks Pozisyonları: Samimi

Kaşık Pozisyonu

Kaşık pozisyonu bir cinsel ilişkiyi başlatmak veya bitirmek için harika bir seçenektir. Ayrıca çiftin birbirleriyle yakınlaşmak için yapabilecekleri bir şeydir çünkü partnerinizle hem fiziksel hem de duygusal olarak samimi hissetmenizi sağlar. Ne var ki bunun ille de seksin bir uzantısı olarak ötelenmesi için bir sebep yok çünkü kaşık pozisyonu seks kadar önemli olmasının yanı sıra penetrasyon için de büyük bir fırsat sunar.

Nasıl yapılır:

Kadın dizlerini hafif bükerek yan yatar, erkek de onun arkasına yatarak dizlerini onunkilerin arkasında büker. Erkek, kadının kalçalarını tutarak kendi kalçalarına yaklaştırır ve arkadan ilişkiye girer.

Avantajları:

Bu pozisyon, erkeğe kadının tüm vücudunu sıkı sıkı sarmasına ve çiftin yakın ten teması yaşamasına fırsat verir. Bu, yavaş ve yoğun seks için elverişli bir yöntemdir çünkü penetrasyonun açısı ve derinliği, vajinanın hassas arka kısmına baskı oluşturacak şekilde tam olarak kontrol edilebilir.

Dezavantajları:

Bu pozisyonda öpüşmek epey zordur ama imkansız değildir. Kadın anı yakalamakta zorlanabilir, hiç göz teması olmadan orada öylece yatıyormuş hissine kapılabilir.

Alternatif olarak:

Erkek sırt üstü yatar, ayakları düz ve bitişik, kolları yanlarındadır. Kadın onun üzerine uzanır, ata biner gibi hafif hafif onu içine doğru yönlendirir. Ağırlığının çoğunu erkeğin üstüne vererek ve kollarından biraz destek alarak bacaklarını kapatarak onun bacaklarına yaslar ve üzerinde ileri geri hareket eder. Bu, kaşık pozisyonuna en yakın pozisyondur ama göz teması fırsatı sunar. Kadının kendi bacaklarına yakın olması vajinanın etrafındaki bütün kasları sıkılaştırır ve hem onun hem de erkeğin yararlanmasını sağlar.

Kucak Dansı

Bu isim, kucak dansçıları tarafından kullanılan hareketlere benzerliğinden gelir. Bu danslar şiddetli bir yakınlık yaratır, gerçek temas olmadan cinsellik sunar, o yüzden seks de işin içine dahil olduğunda samimiyeti ve penetrasyonun derin tatminini kat kat artırır.

Nasıl Yapılır:

Erkek yatağın kenarında dik oturur ve kadın yatağın üstünde diz çökerek iki yanda birer bacağıyla erkeğe ata biner gibi biner, kollarıyla onu sarmalar. Sonra alçalarak kendini erkeğin üstüne bırakır ve onun içine girmesini kolaylaştırır.

Avantajlar:

Kontrol kadındadır ve hızı, açıyı, penetrasyonun derinliğini ayarlayabilir. Her iki parnerin elleri serbesttir, böylece birbirlerini (veya kendilerini) elle uyarabilirler. Bu pozisyon çok samimi olabilir çünkü birçok öpüşme, kucaklaşma ve göz teması fırsatı vardır. Süre uzatıldığında bu pozisyon epey tahrik edici hale gelir.

Dezavantajlar:

Bu, kadın kendini erkeğin üzerinde bacaklarıyla bir indirip bir kaldırırken sürekli bir kas gücü göstermesini gerektirir. Uzun süren göz teması zamanla çok yoğunlaşabilir ve partnerlerden biri veya ikisi utanabilir veya huzursuz olabilir.

Alternatif olarak:

Ters dönün! Erkek aynı pozisyonda oturur ama kadın erkeğin kucağına oturup hafifçe öne eğilir. Bu, kucak dansının fiziksel yararlarını taşır ama kadının bacaklarındaki farklı kasları kullanır ve yüz yüze teması keser. Erkek daha az yerine çakılmış hisseder, böylece bu pozisyonda daha etkin rol oynayabilir. Bu, vajinanın farklı kısımlarına da baskı yapabileceği ve elle uyarım için klitorise ulaşmasının kolaylaşacağı anlamına da gelir. O yüzden ortaya karışık bir şeyler yapın!

Satın Al