Durex tarafından piyasaya sürülen Noktalı Prezervatiflerin 3 çeşidi

Durex prezervatifleri sadece doğum kontrolünde rol almıyor aynı zamanda aşıklara çokça zevk ve heyecan getiriyor. Örneğin, Durex tarafından piyasaya sürülen çıkıntılı ve noktalı prezervatifler zarif kabarık çıkıntılar ve noktalar vasıtasıyla eşlerde duble uyarı oluşturmak için dizayn edildi. Eğer erkek tarafından kullanılırsa iki tarafı da heyecanlandıracak ve onlara çok daha fazla cinsel haz verecek. Şimdi kabarık çıkıntılar ve noktalarla dizayn edilmiş Durex prezervatiflerin 3 çeşidini tanıyalım.

Durex Mutlu Et Prezervatifleri

Durex noktalı prezervatif serisinin birinci çeşidi Durex Mutlu Et’tır. Dizaynındaki düşünce “zevk hissinin yoğunlaştırmak ve her yöne tahrik oluşturmak”tır. Temel özellikleri: 1. Onda (kadında) daha yoğun dürtü oluşturma: noktaların ve çıkıntıların duble dürtüsü ve zevk veren sürtünme her sokmada onu son derece tamin edecektir. 2.Ona (erkeğe) daha fazla zevk verecek: eşsiz dizayn uygunluk ve rahatlık imkanını artıracak ve yaratıcı alevli başlangıç ona daha fazla kolaylık ve heyecan getirecek.

Durex Mutlu Et Prezervatifleri

Durex noktalı prezervatif serisinin ikinci çeşidi Durex Mutlu Et’dir. Dizaynındaki düşünce “aşırı zevk ve ateşli tutku yaratmak”tır. Dizaynındaki temel özellikler: 1. Kabarık noktalarla muazzam zevk oluşturma: sürtünmeyi artıracak şekilde yoğun olarak yüzeye dağılmış kabarık noktalar onun (kadının) cinsel heyecenını uyandırmaya yardım edecek ve beklenenden daha fazla zevk verecek. 2. Kabarık çıkıntılarla tahriki yoğunlaştırma: dalga şekilli kabarık çıkıntıların eşsiz dizaynı hassaslığı artıracak ve ona(kadına) daha fazla zevk verecek. 3. Aşıkların tutkusunu alevlendirmeye yardımcı olma: sürtünmeyle aşıkların ateşili aşkını artırmak için ısıtan kayganlaştırıcılar eklendi.

Durex noktalı prezervatif serisinin üçüncü çeşidi Durex Mutlu Et’dir. Dizaynındaki düşünce “tükenmez zevk, serin hisler ve sonsuz heyecan sağlama”dır. Temel özellikleri:1. Kabarık noktalarla muazzam zevk oluşturma: sürtünmeyi artıracak şekilde yoğun olarak yüzeye dağılmış kabarık noktalar onun (kadının) cinsel heyecenını uyandırmaya yardım edecek ve beklenenden daha fazla zevk verecek. 2. Kabarık çıkıntılarla tahriki yoğunlaştırma: dalga şekilli kabarık çıkıntıların eşsiz dizaynı hassaslığı artıracak ve ona(kadına) daha fazla zevk verecek. 3. Aşıkların zevkini artırmaya yardımcı olma: aşıklara serin hisler ve karıncalanma hissi vermesi, onları daha fazla heyecanlandırması için naneli kayganlaştırıcılar eklendi.

Lütfen prezervatiflerin usulüne uygun yollardan alınması gerektiğine dikkat ediniz. Durex noktalı ve çıkıntılı prezervatifler serisi ve diğer Durex prezervatif türlerinin sertifikalı ürünlerin tamamı spermisid(sperm öldürücü) içermez ve spermlere karşı zararsızdır. Vajina kuruluğundan kurtulmak için prezervatifler Durex kayganlaştırıcılar ile kombinasyon halinde kullanılabilir.