En çok satan Durex prezervatif çeşitleri hangisi?

Seks ürünlerindeki lider marka olarak, tüketiciler tarafından kalitesi takdir edilmektedir. Durex’in birçok farklı prezervatif çeşidi vardır. Ancak en çok tercih edilenler hangisi?

 

Durex Ekstra His Prezervatifleri

Ekstra duyarlılık sağlamak için ekstra ince prezervatiflerdir. Ham maddesi doğal latekstir. Ürünler birden fazla testi geçerek, uluslararası standartlardan daha iyi bir kaliteye sahiptir. Doğal ve rahat bir cinsel deneyim sunmak için daha ince ve ekstra kayganlaştırıcılıdır. Durex Ekstra His prezervatifleri, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.

 

Durex Ekstra Performans Prezervatifleri

Özel şekle sahip tasarımıyla şeffaf ve hoş kokuludur. Rezervuar uçları, erkeğin daha uzun süre devam etmesi için tasarlanmış, boşalmayı geciktirici benzoken kayganlaştırıcı içerir. Dış tırtıklar ve noktalar, çiftlerin karşılıklı zevke ulaşmaları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu prezervatif, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.

 

Durex Eğlence ve Macera Prezervatifleri

Durex Eğlence ve Macera prezervatifleri düz yassı gövdeye, pembe renge ve özgün vanilya kokusuna sahiptir. Prezervatifler, rahatlık sağlayan doğal lateksten yapılmaktadır. Bu prezervatif, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.

 

Prezervatifin doğru kullanımı, gebeliğin ve AIDS dâhil Cinsel İlişki Yoluyla Bulaşan Hastalıkların (STD) etkin olarak önlenmesini sağlar. Yine de, hiçbir gebelikten korunma yöntemi %100 etkinliğe ulaşamaz. Daha yüksek kaliteye sahip Durex prezervatiflerini tercih etmeniz gebelikten korunma oranını artırabilir ve STD’leri etkinlikle önleyebilir.