En popüler Durex prezervatif tipi hangisi?

Durex prezervatifleri yurtiçi ve yurtdışında saygın bir konum elde etmiştir. Durex prezervatifleri arasında bazıları, çiftler arasında oldukça popüler. İnsanlar Durex prezervatiflerini gebelikten korunma maksadıyla tercih etmektedirler. Durex prezervatiflerinin güvenlik ve kalite standartları uluslararası güvenlik ve kalite standartlarının çok ötesindedir ve her bir tipin kendine özgü özellikleri vardır. Bugün, insanlar tarafından daha fazla rağbet gören Durex Prezervatif tipleri hakkında konuşacağız.

Ekstra Güvenli - Durex Ekstra Güvenli Prezervatifler

Durex Ektsra Güvenli prezervatifleri, doğal lateks kauçuktan yapılmaktadır. Kendini daha güvende hissetmek isteyenler için biraz daha kalındır: - Yakınlık ve güvenlik: uluslararası standartlardan daha kaliteli, ekstra kayganlaştırıcılı, doğal ve rahat; romantik ilişkinizi daha da ateşleyecek.

Prezervatifin doğru kullanımı, gebeliğin ve HIV dahil Cinsel İlişki Yoluyla Bulaşan Hastalıkların (STD) etkin olarak önlenmesini sağlayabilir. Yine de, hiçbir gebelikten korunma yöntemi %100 etkinliğe ulaşamaz. Prezervatifin doğru kullanımı, gebeliğin ve HIV dahil Cinsel İlişki Yoluyla Bulaşan Hastalıkların (STD) etkin olarak önlenmesini sağlayabilir. Yine de, hiçbir gebelikten korunma yöntemi %100 etkinliğe ulaşamaz.

Daha Yakın Hisset - Durex Daha Yakın Hisset Prezervatifleri

Süper incelikte özgün Sensi-Fit™ yapısı sayesinde Daha Yakın Hisset prezervatifleri doğal ve yakın fiziksel uyum için uygundur.

Hislerin keyfini çıkarın: Endişe ve kaygılarınızı tamamen ortadan kaldıracak şekilde kalitesinden emin olabilir, böylece seksten alacağınız heyecanı sonuna kadar deneyimleyebilirsiniz. Daha Yakın Hisset prezervatifleri diğer tip Durex prezervatiflerinden daha ince olduğundan sevgililere cinsel birleşme esnasında arzuladıkları yakınlık hissini yaşatır.

Performans - Durex Karşılıklı Zevk Prezervatifleri

Durex Karşılıklı Zevk’in rezervuar uçları, erkeğin daha uzun süre devam etmesi için tasarlanmış boşalmayı geciktirici benzoken kayganlaştırıcı içerir. İlave tırtıklı ve noktalı tasarımı sayesinde Durex Karşılıklı Zevk prezervatifleri kadının hassas bölgelerindeki uyarımı artırarak hızlanmasını sağlar. Benzoken kayganlaştırıcı maddesi erkeklerin orgazma ulaşmasını geciktirir. Bu ürün özel şekle sahip, şeffaf ve hoş kokuludur.