Ereksiyon süresi nasıl uzatılır?

Ereksiyon süresi nasıl uzatılır?


Çiftler, seks esnasında biraz daha sert kalabilmek için daima erkeğin penisine güvenirler. Peki, bunun için verilen herhangi bir tavsiye var mı?


Daha uzun bir ereksiyon için tavsiye 1: prezervatifler


Prezervatifler penis başının hassasiyetini etkili bir şekilde azaltarak cinsel birleşmenin süresini uzatabilir. Prezervatif kullanmak, direkt olarak hamileliği engellemenin ve cinsel performansı arttırmanın basit ve kolay bir yoludur. Yani bir taşla iki kuş vurursunuz. Durex Karşılıklı Zevkprezervatifin iki fonksiyonu vardır: istenmeyen hamilelikten korunma ve zevki uzatma!


Daha uzun bir ereksiyon için tavsiye 2: seks öncesi mastürbasyon


Çalışmalar, penisin boşalma sonrasında hassaslığının azaldığını göstermektedir. Bu arada, erkek kısa ön sevişme zevki alabilir. Kadınlar da bunu denemeye teşvik edilir. Hassas bölgeleri keşfetmeye ve seks kalitesini arttırmaya yardım eder.


Daha uzun bir ereksiyon için tavsiye 3: rahatlatıcı seks pozisyonları

 

Bazı pozisyonlarda, örneğin erkeğin üstte olduğu pozisyonda, erkeğin kasları sürekli kasılı kalır ve penisi de uyarılmalara karşı çok hassas olduğu için bu erken boşalmaya sebep olabilir. Bu sebeple, yan yatar ve kovboy kız gibi erkeğin rahat hissettiği pozisyonlar tavsiye edilir. Bu pozisyonlar etkileyici bir şekilde erkeğin cinsel kuvvetini arttırabilir. Kadının kontrolde olduğu pozisyonlar iki partnere de daha fazla zevk verebilir ve aynı zamanda erkeğin kaslarının rahatlamasına sebep olarak performansını uzatabilir.