ERKEĞİNİZİN YATAKTA SÖYLEMENİZİ İSTEDİĞİ 5 ŞEY

Kadınların yatakta nasıl tatmin edilebileceği konusu sık sık tartışılmaktadır, ama erkeğinizi mutlu etmenin yollarını bulmak da o derece önemlidir.

Her ne kadar erkekleri tahrik ve tatmin etmenin daha kolay olduğu sıklıkla öne sürülüyor olsa da, durum her zaman böyle değildir ve her ikinizin de hakkı olan mükemmel bir cinsel yaşama sahip olmak için yapabileceğiniz şeyler her zaman vardır.

Uyarıcı bir şekilde konuşmak ve erkeğinize bazı önemli şeyleri söylemek, her ikiniz açısından da daha keyifli olabilir.

Nereden başlayacağınıza yardımcı olmak için, her erkeğin partnerinin yatakta söylemesini istediği şeyler hakkında size beş kısa ipucu veriyoruz.

  1. Seni istiyorum!

Bu ifade bir kadına söylendiği zaman da benzer bir etkiye sahiptir ve uyarıcı bir öncelik hissini ve derin bir arzuyu tetikler. Daha da etkili bir hale getirmek için ayrıntı katabilirsiniz.

  1. Gün boyu bu anı hayal ettim...

Onunla yalnız kalacağınız anı ne kadar süredir düşündüğünüzü kendisine söyleyerek onun hakkında hayaller kurduğunuzu göstermek onun anında tahrik olmasına yol açacaktır. Eğer tahrikin dozunu artırmak isterseniz kurduğunuz bir hayali de kendisine anlatabilirsiniz.

  1. İşte bu harika!

Erkekler doğru şeyleri yaptıklarını ve can alıcı noktalara değindiklerini bilmek ister. Ne kadar iyi bir performans gösterdiğini söyleyerek onun içini rahatlatın ve eğer onu gerçekten gayrete getirmek istiyorsanız ne hissettiğinizi ayrıntılı bir şekilde açıklayın.

Kendisini içinizde daha uzun süre istediğinizi söyleyerek, örneğin Durex Uzayan Zevk gibi performansı artıran bir prezervatif kullanmasını da önerebilirsiniz.

  1. Seninki de ne kadar büyük ve sert!

Her ne kadar boyutu değil de işlevi önemli olsa da, erkekler size verebildikleri ile tatmin olduğunuzu duymaya bayılırlar. Her şeyi doğru yaptığını kendisine göstermek ve güvenini tavana vurdurmak için penisinin nasıl olduğunu ve içinizde iken nasıl hissettiğinizi anlatın. Bu, her ikiniz için de çok daha unutulmaz bir cinsel deneyim sağlayacaktır.