Erkek İçin En İyi Seks

Konu sekse geldiğinde zevk ikiniz için de çok önemli. Fakat seksi kendiniz veya partneriniz için daha iyi hale getirmenin yolları vardır ve gidermek istediğiniz bazı ihtiyaçlar hakkında hiç düşünmediğiniz yöntemler olduğunu öğrenmek harikadır. Erkek uyarılması bazıları için kolayca kontrol edilebilen bir şeydir ama bazı erkekler neler kaçırdığının farkında olmayabilir. Dünyanın 1 numarası Durex’in seks tüyoları ile partnerinize zevk verebilir ve yatak odanıza yeni bir şeyler ekleyebilirsiniz, bunlar da sizi daha iyi sekse götürür. Hepimizin farklı olduğunu aklınızda tutun, o yüzden yatak odasında herhangi bir şey başlatmadan önce partnerinizle konuşun ve onun sevdiği ya da sevmediği bir şey varsa öğrenin.

Uyarım

Görsel: Erkeklerin görüntü yoluyla uyarımlarının artması sır değil. Aslında kadınlarda da durum farklı değil. Her iki cinsiyet de aksiyon olurken izlemekten zevk alır. Bu şekilde, gösteri ortaya koyan bazı pozisyonlara odaklanmak onu baştan çıkarmaya yardımcı olacaktır. Bir aynanın yanında veya önünde seks yapmak ilişkinize yeni bir boyut kazandırabilir, böylece ikiniz de herhangi bir pozisyonda birbirinizin gözlerinin içine bakabilirsiniz ama aynı zamanda her şeyi görebilirsiniz. Rahat ve güvenli hissetmek de size kalmış, o yüzden işler çok ileri giderse konfor bölgenizden dışarı adım atmayın.

Fiziksel: Her erkeğin kendine özel uyarım bölgeleri vardır. Kimileri kulak memelerinin yalanıp çekiştirilmesinden hoşlanır, kimileri parmakla uyarabileceğiniz perineum bölgesinden kıvılcım alabilir. Birkaç gizli bölge bile vardır, örneğin Adem elmasının alt tarafı, kaburga hattı. Onu okşayın, normalde dokunmadığınız yerlerini elleyin, böylece yeni bir uyarım bölgesi bulmanız an meselesi. Bu bölgeler kendilerini zamanla belli ederler ama en önemli şey, partnerinizle ilgilenmektir.

Sözel: İyi bir sohbet her zaman harika bir sekse ön ayak olur ve ses çıkardığında onun harika hissettiğini anlarsınız. İster inleme ister konuşma yoluyla olsun, onu duymaktan keyif aldığınızı bilmesini sağlayın ve onu kabuğundan dışarı çıkması için cesaretlendirin. Siz de meyveleri toplayacaksınız çünkü böyle yapmak sizi de daha fazla havaya sokacak.

Pozisyonlar

Bütün bunları aklınızda bulundurarak (halihazırda denemediyseniz) deneyebileceğiniz bazı pozisyonlar.

Kovboy kız: Kadının üstte olduğu bir pozisyon. Bu pozisyon ikinize de vücudunuzun ve aranızda neler olduğunun harika bir bakış açısını sunar. Hızı kontrol edersiniz ve biraz daha fazla gerilim için arkaya doğru eğilebilirsiniz.

Ters kovboy kız: Bu biraz daha ileri bir pozisyon. Bu sefer yüzünüzü partnerinizden çevireceksiniz.

Erkeğin aklını bir kez başından aldınız mı ne kadar hızlı bir şekilde karşılık vermek istediğiniz keşfedip şaşıracaksınız!

Satın Al