Prezervatif kullanma konusunda ikna edilmesi gerekenin erkekler olduğu düşüncesinde olabilirsiniz, ama bazı kadınlar da bu konuda aynı derecede bilinçsizdir. Güvende olmak için prezervatif sorusunu ihmal etmeyin.

1. Eğer bir kadın prezervatif kullanmak istemediğini söylerse, sakın sevinçten havalara uçmayın. Eğer size bunu söylüyorsa, acaba başka kimlere de söylemiştir? Cinsel yolla bulaşan bir hastalık taşıyor olmasa bile, kendinize sormanız gereken soru istenmeyen bir gebeliğe hazır olup olmadığınızdır.

2. Prezervatif kullanmak partnerinize saygı duyduğunuzu gösterir. Kendisine bunu söyleyin. Eğer siz ona onun kendisine duyduğundan daha fazla saygı duyuyorsanız, acaba seks gerçekten iyi bir fikir midir?

3. Prezervatif erkeklerin daha geç boşalmasını sağlayabilir. Kendisini olabildiğince mutlu etmek istediğinizi ve prezervatifin de bu konuda bir fark yaratacağını ona söyleyin.

4. Eğer kendisini size yakın hissetmek istediğini söylerse, içinizin rahat olmasının ve seksin güvenli olduğunu bilmenin sizi aksi sonuçlar hakkında endişelenmekten çok daha yakın hissettireceğini ona söyleyin.

5. Bazı prezervatifler seksin çok daha iyi olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Prezervatifin verdiği hissi sevmediğini söylerse Karşılıklı Zevk prezervatifini* deneyin. *%5 Benzokain içerir. Her zaman etiketi okuyun.

6. Eğer ısrar ederse, kendisini hiçbir şekilde cinsel yolla bulaşan bir hastalık riskine maruz bırakmak istemediğinizi söyleyin. Eğer daha önce beraber olduğunuz bir kişi size yalnızca oral seks yapmış olsa bile, hastalık kapmış olma ihtimaliniz vardır.

7. Eğer bir kadın korunmasız seks yapmazsanız erkek olmadığınızı söylerse, kendisine seks konusunda sorumluluk sahibi olacak kadar olgun olduğunuzu ve bunun sizi çok daha fazla erkek yaptığını söyleyin. Sayısı fazla olmamakla beraber bazı kadınlar lateks prezervatiflere alerjiktir. Bu durumda lateks içermeyen bir prezervatif alabilirsiniz. Hüsrana uğramamak için prezervatif kutunuz daima dolu olsun.

8. Eğer bir kadın prezervatif kullanmanıza izin vermezse, seks yapmayı reddedin. Evet, bu dediğimizi yapmak zor olabilir (öhö öhö), ama cinsel yolla bulaşan herhangi bir hastalık ya da istenmeyen gebelik riski olmaksızın kendinizi rahatlatabileceğiniz başka yollar da var.

9. Eğer prezervatif kullanmadan seks yapmayı reddederseniz şöhretinizin zedeleneceğinden mi endişe duyuyorsunuz? Sizden soğuyacak kadınlar yalnızca karşılıklı saygıya değer vermeyenler olacaktır. Güvenilir kadınlar bunu değerli bir nitelik olarak göreceklerdir ve bu kadınlarla çıkmak genellikle çok daha keyiflidir.

"Prezervatifin verdiği hissi sevmediğini söylerse Karşılıklı Zevk prezervatifini* deneyin. *%5 Benzokain içerir. Her zaman etiketi okuyun.

Satın Al