Erkekler İçin Seks Oyuncakları

Seks oyuncakları için tek sınır insanın hayal gücü! Kadınlar için de, erkekler için de o kadar çok seks oyuncağı çeşidi var ki en şehvetli partnerlerin bile ağzı açık kalır. Kadınların ve erkeklerin seks oyuncaklarının farklılaşması doğal. Farklı bir anatomi ve farklı sinir uçları.

Bu yazıda erkeklerin en çok kullandığı, en ilginç seks oyuncaklarından bazılarını sizlerle paylaşacağız:

Yapay Vajina

Yapay vajinalar seks oyuncakları arasında en çok rastlanan çeşitlerden biri. Bu cihazlara penis yerleştirilir. Mekanizması varsa çalıştırınca kendi hareket edecektir. Yoksa elinizle ileri geri hareket ettirmeniz gerekir. İç kısım yumuşak bir malzemeden imal edilir ama tahrişi önlemek için ekstra olarak kayganlaştırıcı kullanılabilir. Ayrıca kullanımdan sonra temizlemeniz de hijyen açısından önemli. Temizlediğiniz sürece genelde tekrar tekrar kullanımda sıkıntı yok.

Penis Halkası

Penis halkası penisin içinde kanı tutarak ereksiyonu uzatmayı amaçlar. Erkekler bunu ereksiyon bozukluklarını tedavi etmek için de kullanabiliyor. Bazı modellerde klitoris uyarıcı bir kısım da olabiliyor. Böylece partnerinizle çifte zevk yaşamanız mümkün. Durex Seks Oyuncakları koleksyionunda yer alan Play Ultra da bir penis halkası. Otuz dakikaya kadar titreşim sağlayarak uyarımınızı daha da kuvvetlendirir. Ortaya takarak ön sevişmelerinize renk katabilir, uç kısma takarak partnerinizin de uyarılmasını sağlayabilirsiniz.

Penis Kılıfı

Penis kılıfı, penis sapına geçirilen bir seks oyuncağı çeşididir. Bunun normal bir kılıftan farkı, üstünde farklı şekiller olabilmesi ve partnerinizle eğlenceli dakikalar yaşamanıza olanak tanımasıdır. Toplar, kabartılar, tırtıklar ve başka şeyler vajinadaki uyarımı artırırken size de farklı bir uyarım yaşatır. Bunların ucu açık ya da kapalı olabilir. Ayrıca kaymasın diye genelde prezervatifle kullanılır.

Penis Kilidi

Penis kilidi cinsel fantezileri biraz daha üst düzeye taşımak isteyenlerin tercihlerinden. Penis kilitleri penis gövdesi, penis ucu ve bazı modellerde topların hapsedilmesini sağlayan kilitli veya şifreli bir kafes sistemidir. Ereksiyon acı verici olacağı için tahrik olurken ereksiyon olmamayı gerektirir. Kendinizi çok zorlamamaya ve genital bölgede hasar bırakmamaya dikkat edin.

Penis Sayacı

Bu tam olarak bir seks oyuncağı değil, etkinliğinizi takip ediyor ama bir yandan da titreşiyor. Aynı adımsayar mantığıyla çalışan bu cihaz hem performansınızı ölçerek hem de titreşimleriyle size ilginç hisler yaşatabilir.

Bir de fifi denilen ve acil durumlarda evde kendinizin yapabileceği bir seks oyuncağı da bulunuyor. Yumuşak bir havluyu sarıp bir ucunun etrafına ortası boş (ya da dolu) bir lateks geçirerek basit bir seks oyuncağı üretenler de var. Ama siz bu kadar uğraşmadan Durex’ten yardım alın. (içine Durex Kayganlaştırıcı sıkabilirsiniz!)

Satın Al