Erkeklerin sıkça duyduğu kaygılar zihninizi mi kurcalıyor? Kurtulun o kaygılardan!

Erkeklerin Sıkça Duyduğu Kaygılar

Herkesin kaygıları vardır ve "erkek olmak" duygularınızı inkâr etmenizi gerektirmez: kendinizi olduğunuz gibi kabul etmek çok daha erkekçedir. En yaygın kaygılardan bazıları şunlardır.

  1. Penis boyu: Çok mu küçük? Çok mu büyük? Azametli (inikken büyük görünüyor ama fazla büyümüyor) ya da büyüyen (küçük görünüyor ama kalktığı zaman bayağı büyüyor) mu? Penis boyu zihninizi gerektiğinden çok daha fazla meşgul edebilir. Porno filmleri boyuta odaklıdır ve küçük bir penis cinsel yaşamı engellemez. Aslına bakarsanız, seksteki bazı eylemler çok daha kolay bir hale gelebilir. Önemli bir nokta; penisinize tam uyan bir prezervatif kullandığınızdan emin olun.
  2. Ereksiyon: Seks yapacak durumda değilken (ya da gerçekten o durumdayken) yaşanan istenmeyen bir ereksiyondan seks yapmak istediğinizde sertleşmemeye kadar, ereksiyon her zaman sorun olabilir. Dar pantolon giymek ereksiyonu kontrol altında tutmanın basit yollarından biridir. Ve eğer sorun sertleşmeyi sürdürememek ise, kaygılanmayın. Sizin seks yapmak için doğru yerde olmadığınızı vücudunuz size bu şekilde gösteriyor olabilir ve bu da sinirimizi bozar. Saygılı bir partner sizi merhametsizce yargılamayacaktır, ama kendisini çekici bulduğunuz konusunda güvenceye ihtiyaç duyabilir. Tabii eğer aşağıda çok fazla hareket olması ya da hiç hareket olmaması sizi sürekli kaygılandırıyorsa, bir doktora gitmekten hiçbir zaman çekinmeyin.
  3. Performans: Birçok erkek ne kadar uzun sürerse seksin o kadar iyi olduğunu farzeder. Aslında, konu niteliktir, nicelik değil. Mümkün olduğu kadar geç boşalmak için seksle alakasız şeyler düşünmek yerine, ön sevişme sırasında sevgilinizi kıvama getirin ve birleşme sırasında kendinizi tutmayın (eğer gerçekten erken boşalma sorununuz varsa, Uzayan Zevk * prezervatifleri size bu konuda yardımcı olabilir) *%5 Benzokain içerir. Her zaman etiketi okuyun.
Satın Al