Fantezinin Sınırı Yok, Kostümlere Yer Açın!

Hep söylüyoruz: Cinsel fantezide tek sınır hayal gücünüz! Cinsel fanteziler aşk hayatınıza yeni renkler, seks hayatınıza yeni tatlar katar. Birbiriyle ten uyumu olan ve iletişimi gelişmiş olan çiftler birçok farklı yöntemle yeni fanteziler deneyebilirler. Birbirlerine seksi sözcükler fısıldayabilir ve erotik hikayeler anlatabilirler. Rol yapma oyunlarında farklı senaryolar deneyerek farklı rolleri deneyebilirler. Senaryolarını fantezi kostümleriyle veya erotik iç çamaşırlarıyla daha gerçekçi hale getirebilirler.

Seksi Sözcükler

Sessizliğin seksiliğine inananlardan olabilirsiniz. Nefes alışverişler, dokunuşlar, bakışlar ve öpüşler her şeyi anlatabilir ve partnerinizi gayet tahrik edebilir. Ama sözcüklerin büyüsünden yararlanmayı da yabana atmayın. Partnerinizin özgüvenini okşayan, onu seksi hissettiren sözcükler fısıldadığınızda farkı göreceksiniz. Sözcüklerinizi ve cümlelerinizi kullanırken partnerinizin tepkisini ölçmeyi unutmayın. Belki de onun sınırlarını aşacak veya onu tedirgin edecek şeyler söylediniz. Ama tepkisinden durmanız gerektiğiniz noktayı algılamak için geç kalmadınız.

Sadece kısa ve kesik cümlelerle idare etmeniz gerekmiyor. Kendi senaryolarınızı da dile getirebilirsiniz. Sadece hayalinizde canlandıracağınız bu senaryolarla hazzı doruklara taşımanız mümkün.

Rol Yapma Oyunu

Konuştuğunuz senaryoları hayata geçirerek sadece size özel rol yapma oyunları üretebileceğiniz gibi yıllardır süregelen klişelerden de yararlanabilirsiniz. Klişeler, sekste birbirinizi tahrik etmek için güvenli limanlardır. Ama arada sırada limandan ayrılmak ve yeni heyecanlara yelken açmak da gerekir. Hem böylece genel geçer şeylerden değil partnerinizle gerçekten hoşlandığınız şeyler üzerinden de gidebilirsiniz.

Fantezi Kostümleri

Eh, rol yapma oyununuzu klişelerden veya kendi senaryolarınızdan seçtiniz. Ama sahnelerken daha gerçekçi olmak istiyorsunuz. O zaman size yardımcı olması için fantezi kostümlerine başvurabilirsiniz. Bu kostümler arasında yok yok. İsterseniz okul çağlarınıza geri dönün, isterseniz aykırı aksesuarlardan yararlanın. Günümüzde bu alandaki çeşitlilik sizi oldukça şaşırtabilir. Ama kendi senaryolarınıza uygun kostüm bulmakta zorlanma ihtimaliniz de var. Çünkü onlar tam anlamıyla size ait! O zaman eliniz dikiş dikmeye yatkınsa haydi görev başına. Hayalinizdeki kostümleri hayata geçirerek çok seksi ve çok özel dakikalara imza atmak elinizde.

Erotik iç çamaşırları

Erotik iç çamaşırları da fantezi kostümleri kadar zengin bir çeşitliliğe sahip. İç çamaşırı denilince aklınıza sadece sutyen ve külotlardan oluşan klasik modeller gelmesin. Babydoll’lardan vücut çoraplarına kadar birçok seçenek bulunuyor. Erotik iç çamaşırları sadece kadınlara yönelik gibi görünüyor ama erkekler için olan erotik iç çamaşırları çeşitleri kadınlarınki kadar olmasa da her geçen gün çeşitlenip renkleniyor. Partnerinizle yeniliklere açık olduğunuz ve birbirinizi her şekilde çekici bulduğunuz sürece önünüze serilecek ihtimaller inanın saymakla bitmeyecek.

Tabii bir de seks aletleri ve seks oyuncakları var. Hayal gücünüzü destekleyip hazzınızı kat kat artıracak Durex seks oyuncaklarını da ihtimalleriniz arasına katın.

Satın Al