Gece için Doğrular

İlişkiler harika olabilir ama bazen o alanda değilsinizdir. İş, hobiler veya arkadaşlara odaklanmak isteyebilirsiniz. Belki yuva kurmak istemiyorsunuz veya tatil eğlencesi peşindesiniz. Seks bağlayıcı olmak zorunda değil, fakat biraz düşünce bunu çok daha eğlenceli yapar.

  1. Kendinizi Koruyun. Her yeni partner yeni cinsel riskler getirir ve eğer prezervatif kullanmazsanız bela aramaktasınız (veya belki de bir bebek) demektir. Unutmayın ki oral seks de cinsel yolla bulaşan enfeksiyon riski taşır.

  2. Bakın ve Öğrenin. İltihap, yaralar ve ilişkide acı gibi diğer STI işaretlerini kontrol edin. Prezervatifler tüm STI'lere karşı korumaz bu nedenle vücudunuzu kullanmadan önce aklınızı kullanmanız gerekir. Eğer kuşkunuz varsa yapmayın.

  3. Düzenli Olarak Test Olun: Birçok STI'nin semptomu yoktur, yani test olmak enfeksiyon olmadığından emin olmanın tek yoludur.

  4. Duygusal bir Prezervatif Takın: Eğer sevilmiş olmak veya güveninizi artırmak için seks istiyorsanız, sıradan ilişkilerle tatmin olmanız olası değildir. Ne de olsa herhangi bir dert olmadan kendinizi kolayca orgazma ulaştırabilirsiniz. Seks amaçlı ilişkiye sadece bu sizi üzmeyecekse girin.

  5. Adınızı Koruyun. Eğer cinsellik için ilişki yaşamayı seçerseniz bazı insanlar bunun için sizi yargılayacaktır. Hayat tarzınızı kime anlattığınızı dikkatle düşünün: Fakat eğer arkadaşlarınız davranışlarınızdan endişe ettiklerini söylüyorlarsa onları dinleyin.

  6. Güvende Olun. Bir yabancıyla eve gitmenin riskleri vardır. Bir arkadaşın nereye gittiğinizi, kiminle birlikte gittiğinizi ve ne zaman döneceğinizi bilmesini sağlayın ve yabancıları evinize davet etmeyin. Aksi takdirde sabahleyin telefonunuzun kaybolduğunu görebilirsiniz, veya daha kötüsü.

  7. Dürüst olun: Birini yatağa sokmak için yalan söylemek adil değildir ve soruna yol açabilir. Saygınlık olsun veya gözyaşları içinde bir eski sevgili olsun seks için yalan söylemek kötü şeylere neden olur.

  8. Dikkatle Seçin: Birini tanıyorsanız, karşılıklı güven, yakınlık ve saygı olması daha olasıdır ve bu daha iyi seks demektir. Yine de seks için ilişkide size aşık olan birini seçmeyin. Bu onlara haksızlıktır.

  9. Partnerinize Saygı Duyun: Seks için ilişki iki kişinin de eğlenmesidir, bu nedenle bundan sizin kadar çok faydalandığından emin olun.

  10. Kendinize Saygı Duyun: Sadece özsaygınızı koruyabiliyorsanız seks için ilişkiye girin. Sağlıklı seks sizi daha sonra kötü hissettirmez: Hissediyorsanız, yapmakta olduğunuz seksin sizin için doğru olup olmadığını düşünün.
  11. /ol>
Seks için ilişki iki kişinin de eğlenmesidir bu nedenle karşınızdakinin de bundan sizin kadar çok faydalandığından emin olun.
Satın Al