Hangi Durex prezervatiflerinin kullanımı kolaydır?

Durex Hisset prezervatif çeşitleri, bir erkeğin cinsel ilişki sırasında partneriyle arada mesafe yokmuş gibi daha fazla hissetmesini sağlar. Sizin ve partnerinizin cinsel ilişki esnasında tamamıyla uyum içinde olmanızı sağlayacak şekilde özel bir formül geliştirilmiştir. Kullanımı kolay olan Durex Hisset prezervatif çeşitlerine bir göz atalım.

Durex Fetherlite Daha Yakın Hisset - Durex Daha Yakın Hisset Prezervatifleri

Sevgililerin cinsel ilişkide arzuladıkları daha yakın his deneyimini sağlamaktadır. Endişe ve kaygılardan uzak cinsel zevkin tam olarak keyfine varmanızı sağlayacak kalite ve güvenliği de temin eder.

Prezervatifler özel Sensi-Fit ™ işlemi ile süper ince hale getirilmiştir. Bu ürün özel olarak dışında tırtıklar ve noktalar ile şekillendirilmiştir. Ayrıcı şeffaf olarak hoş bir koku ile aromalandırılmıştır. Prezervatifler 12’li ve 20’lipaketler halinde mevcuttur. Prezervatiflerin doğru kullanılması gebelik ve HIV dahil cinsel yolla bulaşan hastalıkları etkin olarak önleyebilir. Doğum kontrol yöntemlerinin hiç biri hamilelik, HIV veya cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı tamamen koruma sağlamaz.

Durex Yakın Hisset- Durex Yakın Hisset

Durex Yakın Hisset prezervatifleri, kadınlara daha fazla hassasiyet hissi, erkeklere de daha fazla zevk veren Durex tasarımını benimsemiştir. Daha yakın hisler için yeterli seviyede kayganlaştırıcı eklenmiştir! Bu ürün pembe renkte, düz gövdeli ve vanilya kokuludur. Durex Yakın Hisset prezervatiflerine seminal keselerine ve spermlere zarar vermeyen kayganlaştırıcı uygulanmıştır.