Hangi prezervatif daha iyidir? Size en uygun boyutu seçmeniz yeterli

Gebe kalma ihtimalini düşüren bir araç olarak bilinen prezervatifin dikkatle seçilmesi gerekir. O halde, hangisi daha iyidir? Orijinal ve gerçek prezervatifler arasından size en uygun ölçüde olanı seçebilirsiniz. Hangi prezervatif daha iyidir? Haydi, hep beraber bu sorunun yanıtını bulalım!

Hangi prezervatif daha iyidir - size en uygun boyutu seçin

Prezervatif seçerken size en uygun boyutu seçin. Doğru boyutta bir prezervatif seçerseniz taktığınızda hiçbir rahatsızlık duymazsınız. Ama piyasada satılan prezervatiflerin büyük kısmı orta boydur. Bu nedenle, satın almadan önce paketin üstünde yazılı talimatları mutlaka dikkatle okumalısınız.

Hangi prezervatif daha iyidir - çeşitli prezervatifler mevcuttur

Piyasada şu an genelde ultra ince, ince ve normal kalınlıkta prezervatifler mevcuttur. Erken boşalma sorunu bulunan ve kendilerini kontrol etmekte zorlanan yaşlı erkeklerin daha kalın bir prezervatif kullanması öneriliyor. Bu, boşalmalarının kontrolünü sağlayabilmelerine ve seks süresini uzatabilmelerine yardımcı olur.

Hangi prezervatif daha iyidir - orijinal prezervatif kullanın

Daha ucuz olduğu için çakma prezervatif kullanmak yerine orijinal prezervatif kullanmanız daha iyi olur. İyi bir prezervatif genelde mükemmel koşullarda üretilir. Örneğin, Durex prezervatifler son derece sıkı işlemlerden geçirilerek titizlikle kontrol edilen üretim hatlarında üretiliyor. Bu nedenle, hijyen açısından son derece tatmin edicidirler. Bunun yanı sıra, farklı işlevlere sahip çeşitli Durex prezervatifler mevcuttur; örneğin ultra ince, ultra kalın, kabartmalı, tırtıklı prezervatifler ve bir sıcaklık ya da serinlik hissi verebilen prezervatifler. Durex Uzayan Zevk gibi bazı çeşitler erken boşalmanın bile kontrol altında tutulmasını sağlayabiliyor.

Size en uygun boyutta orijinal bir prezervatif en iyisidir. Eğer yüksek kaliteli bir seks arzu ediyorsanız, eğer fazla kaygılanmadan seksten zevk almak istiyorsanız, size en uygun boyutta iyi bir prezervatifle bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Durex prezervatif üretiminde uzmanlaşmıştır. Prezervatiflerin performansını geliştirmek amacıyla, Durex lateksi kullanıma en uygun hale getirmek için profesyonel bir sertleştirme işleminden geçiriyor. Kalite güvencenin yanı sıra, Durex kullanıcıların sağlığına da son derece önem veriyor, bu nedenle sertleştirilen lateksin laboratuvar testinden geçmesi gerekiyor. Prezervatiflerde yüksek kaliteyi temin etmek için, Durex üretim sürecinde kullanılan her türlü malzemenin sıcaklığını gerçek zamanlı olarak sürekli izliyor ve rastgele kontroller gerçekleştiriyor.