Hangi prezervatif markaları seks için daha iyi?

Hangi prezervatif markaları seks için daha iyi? Birçok çift seks sırasında gebeliği nasıl önleyeceğini bilmiyor. Prezervatif kullanımı, şu ana kadarki en güvenli ve en güvenilir gebelikten korunma yöntemidir. Ancak uygun bir prezervatif nasıl seçilir?

Hangi prezervatif markaları seks için daha iyi: prezervatiflerin sınıflandırılması

Hangi prezervatif markaları seks için daha iyi? Şekline göre, prezervatifler klasik prezervatifler, ekstra ince prezervatifler, noktalı prezervatifler, tırtıklı prezervatifler ve özel şekilli prezervatifler olarak sınıflandırılır. Ekstra ince prezervatifler, "yağmurlukla duş almak" deyimi çerçevesinde prezervatif kullanımında rahatsızlığı azaltmak için tasarlanmıştır. Üretim tekniklerinin gelişmesiyle, ekstra ince prezervatiflerin kalınlığı, kaliteden ödün vermeksizin rekor üzerine rekor kırmaktadır. Kullanıcılar, onsuz veya onlu seks yapma arasında bariz bir fark hissedemeyeceklerdir. Noktalı ve tırtıklı prezervatifler, dış yüzeyindeki nokta ve tırtıklarla penis ile vajina arasındaki sürtünmeyi artıracak şekilde tasarlanmıştır. Özel şekilli prezervatifler farklı şekillerde üretilmektedir. Örneğin, hayvan figürlü prezervatifler bulunmaktadır. Ancak bazıları sadece eğlence olsun diye tasarlanmış olup cinsel ilişki sırasında kullanılamazlar.

Hangi prezervatif markaları seks için daha iyi: emniyet

Hangi prezervatif markaları seks için daha iyi? Prezervatif ne kadar süslü görünüyorsa, o kadar güvensiz olabilir. Lateksin malzemenin özelliklerinden dolayı, nokta, tırtık veya düzensiz şekiller içeren prezervatiflerin bir kısmı pürüzlü dokusu nedeniyle daha az sağlam olacağından seks esnasında kolayca yırtılacaktır. Bu nedenle, özel şekilli prezervatifler önerilmemektedir.

Hangi prezervatif markaları seks için daha iyidir: prezervatiflerde etken madde kullanımı

Hangi prezervatif markaları seks için daha iyi? Şimdi de prezervatiflerde kullanılan etken maddelerden bahsedelim. Kayganlaştırıcı bir gerekliliktir. Normalde yüksek kaliteli prezervatifler, petrol esaslı kayganlaştırıcılara kıyasla daha doğal ve rahatlık hissi veren petrol içermeyen veya su bazlı kayganlaştırıcılar içerir. Çiftlere güvenlik sağlamak için N-9 spermisit maddesi eklenir. Erkeklerin orgazma ulaşmalarını geciktirerek seksin süresini uzatan kimyasallar eklenir ve ortamı biraz keyifli hale getirmek için de hoş kokular eklenir.

Durex, üretimin ilk aşaması olan hammaddelerin seçiminden başlayarak her aşama üzerinde sıkı bir kontrol uygulamaktadır. Durex, prezervatif üretmek için yalnızca en iyi kalite doğal lateks kullanır. Tüm hammaddeler, satın alınmadan önce ekim alanında kapsamlı şekilde incelenir. Lateks fabrikaya ulaştıktan sonra, en iyi kaliteyi sağlamak maksadıyla depoya konmadan önce bir dizi detaylı testten geçirilir. Sadece kaliteli hammaddeler üretim için kullanılır.