Hangi prezervatifler daha iyi?

Piyasada çeşitli prezervatif modelleri satılmaktadır, fakat hangisi daha iyidir? Bu makale size cevabı söyleyecek. Arasında mutlaka beğendiğiniz biri çıkacaktır.

Ekstra ince prezervatifler

Ekstra ince prezervatifler, partnerlerine mümkün olduğu kadar yakın olmayı seven erkekler için idealdir. Arada mesafe olmadan dokunma hissi daha fazla rahatlık sağlayacaktır. Ekstra ince prezervatifler klasik prezervatiflerden daha ince forma sahip olup kullanıcıların, prezervatifi bir engelleyici olarak görmekten vazgeçmelerine neden olacaktır. İnce formlu prezervatifler çok yumuşak ve rahattırlar. Bu nedenle sevişirken partnerinizin bedeniyle olan yakın temastan hala keyif alabilirsiniz.

Ancak ekstra ince prezervatif çok ince olduğundan paketini açarken çok dikkatli olmalısınız. Paketi doğru şekilde açın ve prezervatifin yırtılma ihtimaline karşı paketi hızla parçalayıp açmaya kalkmayın. Açtıktan sonra dikkatli bir şekilde devam ederek prezervatifi nazikçe takın.

Boşalmanın gecikmesini sağlayan prezervatifler

Seksin süresini uzatmayı isteyen ve bir süre daha zevk almaya özlem duyan erkekler için en iyi seçim boşalmanın gecikmesini sağlayan prezervatiflerdir. Bu tip prezervatifler iki gruba ayrılırlar. İlki fazladan kalınlık sunar. Gebelikten korunmanın etkinliğini artırabilir, bakterilerin yayılmasını önleyebilir ve penisin hassasiyetini azaltarak seksin süresinin uzamasını sağlar.

Diğer tür ise boşalmayı geciktirici kimyasal içermektedir. Bu kapsamda, benzoken etken maddesinin kullanımı önerilmektedir. Yetkili makam tarafından onaylı benzoken maddesi toksik madde içermez ve güvenlidir. Erkeğin boşalmasını geciktirir ve aynı zamanda vücuda da zararı yoktur.

Tırtıklı ve noktalı prezervatifler

Eğer erkek, eşine daha fazla heyecan ve tutkulu mesajlar vermek istiyorsa, o zaman en ideal seçim tırtıklı ve noktalı prezervatiflerdir. Tırtıklı ve noktalı prezervatiflerin üç farklı türü vardır. İlk türü noktalı prezervatiflerdir. Gövdesindeki noktalı kabartıları sayesinde kadını ekstra tahrik edici özelliktedir.

İkinci türü tırtıklı prezervatiflerdir. Dış tarafında, dikey veya yatay halde bulunan tırtıklar sürtünmeyi artırır ve alınan hazzı kuvvetlendirir. Son tür ise ilk ikisini kendinde birleştirir. Dış tarafında hem tırtıkları hem de noktaları vardır. Yeterince iyi olmadığı yönünde kim endişelenir ki?

Kayganlaştırıcılı prezervatifler

Vajinal kuruluk, rahatsız edici ve zevksiz bir seks deneyimine neden olur. Bazen beraberinde ağrıya bile neden olabilir. Bu nedenle, erkekler kayganlaştırıcılı prezervatifleri denemeli. Bu tip prezervatifler yeterli miktarda kayganlaştırıcı içerir. Böylece vajinada çok az bir sıvı olsa bile, yine de rahatça yapabilirsiniz. Hatta bazıları, serinletici veya sıcaklık hissi vermek için naneli ya da ısıtan kayganlaştırıcılı olabilir!

Meyve aromalı prezervatifler

Seks tatlı bir şey, ancak bu tatlılığı gerçekten nasıl oluşturabilirsin? Parfüm iyi bir seçim değil. Bu nedenle, toksik madde içermeyen ve güvenli olan meyve aromalı prezervatifleri denemelisiniz. Sizin ve partnerinizin hoşuna giderse, istediğiniz zaman kullanın. Durex Meyve-aromalı Prezervatifleri deneyebilirsin.

Her Durex prezervatifi elektronik olarak test edilmiştir. Elektronik test, prezervatifteki delikleri veya diğer kusurları kontrol ederek prezervatifte herhangi bir deliğin olmadığını ve etkili bir şekilde gebelik ve AIDS riskini azaltabileceğini temin eder. Ayrıca, ürün performansını garanti etmek için, her bir parti üründen rasgele seçilen numunelere delik testi ve hava patlaması testi uygulanmaktadır.