Hangi prezervatifler iyi? Cevap ihtiyacınıza göre değişir.

Çok geniş yelpazede prezervatifler bulunmaktadır. Birçok kişi "hangisi daha iyi?" diye merak eder. Aslında, cevap kişiden kişiye göre değişir. İyi bir seçim, prezervatif kullanımından ne beklediğinize bağlıdır.

Prezervatiflerin farklı işlevleri vardır.

Prezervatifler, sadece gebelikten korunma maksatlı kullanılmaz. Bilim ve teknolojinin gelişmesi ve üretim tekniklerinin ilerlemesiyle, gebelikten korunmanın yanı sıra, prezervatifler cinsel zevki arttırmak için de kullanılmaktadır. Örneğin, bazıları seksi daha eğlenceli hale getirmek ve orgazma ulaşma süresini uzatmak için prezervatif kullanır.

Gebelikten korunmanın etkisini arttırmak için hangi prezervatifler daha iyidir?

Gebelikten korunmanın etkisini artırmak isteyenler için ekstra kalın prezervatifler tercih edilebilir bir seçenektir. Örneğin, Durex Ekstra Güvenli prezervatifleri klasik prezervatiflerden daha kalın olduğundan, çiftlere seks esnasında daha yüksek bir güvenlik seviyesi sağlar. Çok yakın bir sevişme için ekstra güvenlidir. Kalitesi, uluslararası standartların çok çok üstünde, ekstra kayganlaştırıcılı ve takması rahat ve doğaldır. Durex Ekstra Güvenli prezervatifi ile sevgililer, rahatlayıp sadece seksin keyfini çıkarabilirler.

Daha fazla cinsel zevk veren prezervatif hangisi?

Daha fazla cinsel haz almak ve sarsıcı etkide bir orgazmı yakalamak için, noktalı prezervatifleri seçebilirsiniz. Durex Pleasuremax prezervatifleri, sizi her yönüyle heyecanlandırmak için müthiş derecede cinsel haz sunmaktadır. Kadını daha fazla tahrik etmek için: nokta ve tırtıklı kombinasyonunun yaşatacağı benzersiz heyecan ve sürtünmeyle gelen haz, her girişinde partnerinizi tatmin edecektir. Erkeğe daha fazla haz vermek için benzersiz tasarlanmış kolay takılır prezervatiflerdir. Ateşli prezervatifler daha fazla konfor sağlar ve heyecan verir.

Hangi prezervatifler uzun süre devam etmek için idealdir?

Mutlu anlar daima kısadır. Seksin keyfini daha da uzatmak için elbette daha uzun süre devam etmenize yardımcı olan prezervatifleri kullanmanız gerekir. Durex Performa prezervatifleri, seks süresini etkili bir şekilde uzatan geciktirici benzoken maddesi içerir. Buna ek olarak, Durex Karşılıklı Zevk prezervatifleri de sizin için iyi bir seçim.

Farklı insanların kendine özgü cinsel haz arayışları vardır. Aynı çiftler bile yaşamlarının farklı evrelerinde farklı deneyimler yaşamak isteyebilir. Sonuç olarak hangi tip prezervatifler iyidir? Bu aslında kullanıcıların ihtiyaçlarına göre değişir. Cinsel hayatlarında yeni şeyler denemek isteyen çiftler için hangi prezervatif türü iyidir? Mesela Magic Box prezervatiflerini deneyebilirsiniz.

Durex, prezervatif üretimi konusunda uzmandır. Durex, prezervatiflerinin performansını artırmak için lateksini profesyonel vulkanizasyon aşamasından geçirerek en uygun hale getirmektedir. Kalite güvencesinin yanı sıra, kullanıcıların sağlığını da önemsiyoruz. Bu yüzden vulkanize edilen lateks, laboratuvar testlerinden geçmek zorundadır. Durex, prezervatifte daima yüksek kaliteyi elde etmek için, üretim boyunca her türlü malzemenin sıcaklığı üzerinde çok sıkı gerçek zamanlı izleme ve yerinde kontrol uygulamaları gerçekleştirir.