Hangi tip Durex prezervatifleri seksin süresini uzatabilir?

Bazı kadınlar, eşlerinin “bir dakikalık” erkek olduğundan şikâyet ederler, çünkü eşler erken boşalır ve kadınlar yapılan seksin keyfini çıkaramazlar. Ne zaman bu durum olursa, kadınlar kendilerini çok üzgün hissederler. Cinsel birleşme için yeterli zaman, karı-kocaların birlikte orgazma ulaşmalarına imkân tanıyarak seks yaşamının kalitesini artırır. Bu yüzden, sadece bir tarafın tatmin olduğu durum, kusursuz bir cinsel yaşam için yeterli değildir. İdeal bir cinsel yaşam karşılık zevk almaktan geçer. O zaman, hangi tip Durex prezervatifleri seksin süresini uzatabilir? Bugün size bir şey önereyim.

Karşılıklı Zevk- Durex Karşılıklı Zevk Prezervatifleri

Durex Karşılıklı Zevk prezervatiflerinin rezervuar uçları, erkeğin daha uzun süre devam etmesi için tasarlanmış boşalmayı geciktirici benzoken kayganlaştırıcı içerir. İlave tırtıklı ve noktalı tasarımı sayesinde Durex Karşılıklı Zevk prezervatifleri kadının hassas bölgelerindeki uyarımı artırarak hızlanmasını sağlar.

Durex Performans prezervatifleri çiftlerin karşılıklı aynı anda orgazma ulaşmaları için özel olarak tasarlanmıştır. Benzoken kayganlaştırıcı maddesi erkeklerin orgazma ulaşmasını geciktirir. Bu ürün özel şekle sahip, şeffaf ve hoş kokuludur. Bu prezervatif, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.

Performans - Durex Performans Prezervatifleri

Durex Performans prezervatifleri doğal latekstir ve etkin bir şekilde boşalmayı geciktirerek cinsel zevkin süresini uzatabilen benzoken kayganlaştırıcı içerir. - Uzayan tatmin: Doğal lateksimiz uluslararası standartlardan daha iyi bir kaliteye sahiptir. Uzun süreli orgazm sevgilileri tatmin edecektir. Prezervatifin doğru kullanımı, gebeliğin ve HIV dahil Cinsel İlişki Yoluyla Bulaşan Hastalıkların (STD) etkin olarak önlenmesini sağlayabilir. Yine de, hiçbir gebelikten korunma yöntemi %100 etkinliğe ulaşamaz.

Durex ürünlerini kullanırken, el tırnaklarınızın çok uzun olmamasına dikkat edin, yoksa uzun tırnaklar prezervatifi kolayca kesebilir. Prezervatif satın alırken, üretim tarihine lütfen dikkat edin, çünkü son kullanma tarihi geçmiş prezervatifler daha esnek olacağından gebelikten korunmada başarısızlığa neden olabilir. Durex satın almak için taklitlerinden sakınmak maksadıyla lütfen CFDA tarafından onaylı eczaneler, zincir marketler, süpermarketler vb. yerlerden alışveriş yapınız.