Hangi tür Durex prezervatifleri orgazma ulaşmayı geciktirecek şekilde tasarlanmıştır?

Kadınlar için seksteki genel sorun, cinsel birleşmenin çok kısa sürmesidir. Günümüzde, birçok çift orgazmı geciktirici etkili Durex prezervatiflerini tercih etmektedir. Durex Performans prezervatifleri sadece uygun değil, aynı zamanda daha uzun süreli orgazmın kolayca tadını çıkarmanıza olanak verir.

Karşılıklı Zevk - Durex Karşılıklı Zevk Prezervatifleri

Durex Karşılıklı Zevk’in rezervuar uçları, erkeğin daha uzun süre devam etmesi için tasarlanmış boşalmayı geciktirici benzoken kayganlaştırıcı içerir. Bu ürün özel şekle sahip, şeffaf ve hoş kokuludur. Bu prezervatif doğal latekstir ve benzoken içerir. Dış tırtıklı ve noktalı tasarımı kadınların özel alanlarını uyararak hızlanmasını sağlayacak şekilde çiftlerin karşılıklı zevk alması için tasarlanmıştır.

Durex Karşılıklı Zevk prezervatiflerinin doğru kullanımı, gebeliğin ve HIV dahil Cinsel İlişki Yoluyla Bulaşan Hastalıkların (STD) etkin olarak önlenmesini sağlayabilir. Yine de, hiçbir gebelikten korunma yöntemi %100 etkinliğe ulaşamaz. Durex Karşılıklı Zevk prezervatifleri, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir.

Performans - Durex Performans Prezervatifleri

Durex Performans prezervatifleri doğal latekstir ve etkin bir şekilde boşalmayı geciktirerek cinsel zevkin süresini uzatabilen benzoken kayganlaştırıcı içerir. Doğal lateksimiz uluslararası standartlardan daha iyi bir kaliteye sahiptir. Uzun süreli orgazm sevgilileri tatmin edecektir.

Bu prezervatif, sperme zarar vermeyen jel ile kayganlaştırılmış seminal keseye sahiptir. Durex Performans prezervatiflerinin doğru kullanımı, gebeliğin ve HIV dahil Cinsel İlişki Yoluyla Bulaşan Hastalıkların (STD) etkin olarak önlenmesini sağlayabilir. Yine de, hiçbir gebelikten korunma yöntemi %100 etkinliğe ulaşamaz.