Haz duymaya yarayacak 7 Seks Pozisyonu

Birçok kadın seksten hoşlanır ve partneriyle yeni pozisyonlar dener, ama çoğu zaman orgazma ulaşmakta zorlanır. Eğer siz de bu durumdaysanız, hayalinizdeki orgazmı tatmanızı sağlayacak önerdiğimiz bazı pozisyonları görmek için okumaya devam edin.

Haz duymaya yarayacak 7 Seks Pozisyonu

Destekli Misyoner

Keyifli bir orgazmın anahtarı çoğu zaman basit düşünmektir. Misyoner pozisyonunun bu türünde kadın altına bir çift yastık ya da minder koyarak kalçasını yükseltir. Bunun sonucunda daha derin bir birleşme sağlanmasının yanı sıra, kasıkların konumu da cinsel birleşme sırasında klitorisin uyarılmasını kolaylaştırır. Erkeğin ağırlığı üstlerinde iken özellikle daha fazla tahrik oldukları için, birçok kadın misyoner tarzı bir pozisyonu tercih eder.

Mutfak Masası Üstünde Seks

Bazen yalnızca seksi yatak odası dışında yapmak bile heyecanı artırarak kadının orgazm olma ihtimalini artırabilir, dolayısıyla bu pozisyon için istikamet mutfak. Erkeğin belinin masa yüksekliğinde olması için fazla yüksek olmayan bir masaya ihtiyacınız olacak. Birleşme sırasında kadın masanın ucunda sırtüstü yatarken, erkek de ne kadar uzun boylu olduğuna bağlı olarak kadını kalçalarından ya da belinden kavrar. Erkek ayakta dururken elleri serbest olduğundan kadının vücudunu keşfe koyulabilir, yani kadının daha kısa sürede orgazm olmasını sağlamak için klitorisini uyarabilir ve orgazm kremi sürebilir.

Kadın Üstte

Kadının üstte olması pozisyonun ve kendi orgazmının kontrolünün kendinde olduğunu hissetmesini sağlar. Kadın birleşme ritmini, açısını ve derinliğini kendi isteği doğrultusunda değiştirebileceği gibi, kontrolün kendisinde olmasının seksi bir yönü de vardır ve bu da erotik duygularının bu pozisyonda zirve yapmasını sağlar. Elleri serbestken göğüslerine masaj yapabilir veya parmaklarıyla ya da bir seks oyuncağıyla klitorisini uyarıp tam istediği şekilde orgazma ulaşabilir.

Duvara Karşı

Bu pozisyon bir şipşak seks için idealdir ve işten eve geldiğinde ona sürpriz yapmak için harika bir yoldur. Destek için kadın sırtının üst kısmını duvara vermeli ve aynı zamanda da partnerinin içine girmesine olanak vermek için kalçalarını öne vererek bir bacağıyla onu arkadan sarmalıdır (arada bir bacak değiştirmek ihtiyacı duyabilir). Birleşme hızını ve derinliğini her iki partner de değiştirebilir ve kadın kalçaları önde ve dik dururken bu da G noktasının azami oranda uyarılmasını ve büyük bir ihtimalle orgazma ulaşmasını sağlayacaktır.

Sandalyede

Sandalye seks için mükemmel bir destek sağlayabilir ve bunun yanı sıra, bulunduğu konum ve yakalanma riskine bağlı olarak büyük bir tahrik unsuru da olabilir! İster evde ister ofiste olun, bir sırtlığa sahip olup kolayca pozisyon almanıza olanak verecek boyutta bir sandalye bulun. Erkek yüzü öne bakar şekilde sandalyede otururken kadın da bacakları sandalyenin iki yanında erkeğin üstüne oturmalıdır. Kendi hızında yukarı aşağı hareket ederken destek alabilmek için ideal olarak kadının ayakları yere değmelidir; bu şekilde kadın kalçalarını hareket ettirir ve destek için erkeğin omuzlarını kavrarken birleşme sırasında mümkün olduğunca derine ulaşılabilir.

Satın Al