Herkesin en az bir kez denemesi gereken 5 seks pozisyonu

Herkesin en az bir kez denemesi gereken 5 seks pozisyonu

Siz ve partneriniz Kama Sutra uzmanlığı yolunda ilerleyen farklı pozisyon denemeleri yapıyor olabilirsiniz, rahatınıza düşkün olabilirsiniz, bu pozisyonları denemek sizin cinsel hayatınızı renklendirebilir.

  1. Köpek stili

Bu en popüler pozisyonlardan biridir ve bunun için gayet geçerli sebepler vardır. Kadın bacakları açık bir şekilde el ve dizleri üzerinde dururken, partneri kadının hemen arkasında diz çökerek arkadan birleşmeyi gerçekleştirir. Erkekler bu pozisyonu kontrolün kendilerinde olduğunu ve kendilerini baskın konumda hissettirdiği için severken, kadınlar için bu pozisyonun avantajı duyguların yoğun hissedilmesi ve G noktasının doğrudan uyarılmasıdır. Kadınlar ayrıca bu pozisyonda bir seks oyuncağıyla ya da parmaklarıyla klitorislerini uyarmak için bir ellerini kolaylıkla kullanabilirler.

  1. Kucak Dansı

Bu pozisyon için bir sandalye kullanılmasını gerektirir. İster koltuk, ister yemek sandalyesi, ister ofis koltuğu kullanın, siz ve partnerinizin destek olarak kullanabileceği her eşya iş görecektir. Erkek koltukta otururken kadın bacaklarını açarak onun üstüne oturur ve kontrolü ele alır. Eğer her iki partner de giysilerini çıkarmayıp birleşmenin çok daha doğaçlama ve tutkulu olmasını sağlarsa, bu pozisyon daha da seksi olabilir! Bu pozisyon seks sırasında daha dominant olmayı denemek isteyen kadınlar için idealdir, çünkü her bir hareketin açı, derinlik ve hız kontrolü tamamen kendilerindedir. Ayrıca erkek de partnerinin vücudunu keşfe koyulmak için son derece uygun bir pozisyondadır. Her iki eli de serbestken, alınan zevki artırmak için partnerinin göğüslerine masaj yapabilir ya da partneri üzerinde hareket ederken kalçalarını kavrayabilir.

  1. Ayakta Seks

Ayakta seks yapmak son derece tutkuludur ve bu nedenle her iki partner de kolayca hızlı bir orgazm yaşayabilir. Kadın sırtını duvara vererek ayakta durur ve erkek de kadının hemen önünde durur. Eğer yakında kadının bir bacağını yaslayabileceği bir masa ya da tabure varsa çok daha iyi olur, çünkü kadının bacakları birbirinden biraz açık halde birleşme daha kolay gerçekleşir. Desteği arttırmak için erkek dizlerini bükmeli ve git gel sırasında kontrolü ele almalıdır. Her iki partner işten henüz eve döndüğünde doğaçlama bir seks ya da dışarıda gizlice yapılacak bir şipşak seks için bu pozisyon idealdir!

  1. Köprü

Klasik misyoner pozisyonundan farklı olarak köprü pozisyonu kadın için daha fazla esneklik gerektirir, ama sonuçları kesinlikle buna değecektir! Misyoner pozisyonunda iken, erkek dizleri üzerinde oturacak şekilde kalkarken kadın ise ayakları düz, yerde sırtüstü yatar halde alçak bir köprü oluşturacak şekilde kalçalarını yukarı kaldırır. Bu da mükemmel bir birleşme pozisyonu sağlar. Yeni birleşme açısı kadın için yoğun bir uyarmanın yanı sıra, kalçalarıyla bacaklarının da güçlenmesini sağlayabilir.

  1. Kadın üstte

Kadının dominant olduğu ve gerçekten kontrolü ele alabildiği bir başka pozisyondur. Erkek bacakları birleşik bir şekilde sırtüstü yatarken kadın dizüstü çökerek erkeğin üstüne oturur. Erkeğin bacaklarına doğru hafifçe geriye yaslanmak ya da destek için kollarını kullanarak öne doğru eğilmek suretiyle kadın erkeğin maruz kaldığı ağırlığı azaltabilir. Kontrol kadında olduğu için, hızlanarak ya da yavaşlayarak erkeğin boşalmayı geciktirmesini sağlayabilir ve aynı zamanda kendisi de çok daha yoğun bir orgazm yaşayabilir.