Kaç tip Durex prezervatifi var?

Durex prezervatiflerinin türleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız bu yazıyı okumanız faydalı olacaktır. kaç tip Durex prezervatifi var?

  1. Kaç tip Durex prezervatifi var? - Ürün özelliklerine göre sınıflandırma

Kaç tip Durex prezervatifi var? Durex'in prezervatifleri; Temel Güven, Daha Fazla His, Eğlence & Macera ve Performans serileri olmak üzere dört kategori halinde sınıflandırılabilir. Her kategori altında farklı prezervatif türleri vardır. Tercihinize göre bir kategoriyi seçebilirsiniz. Güvenli ve güvende olmak istiyorsanız, Temel Güven serisini seçin; arada mesafe olmadan dokunma hissini yaşamak istiyorsanız, Hisset kategorisi iyi bir seçimdir; yoğun zevkli bir cinsel deneyim istiyorsanız, Performans kategorisi sizin için en iyisidir.

  1. Kaç tip Durex prezervatifi var? - Farklı kategorilerin avantajları

Her bir Durex prezervatifinin özelliklerine göre farklı avantajları vardır.

Öncelikle, Temel Güven kategorisi hakkında konuşalım. Durex Aşk ve Durex Ekstra Güvenli ürünleri bu kategoride yer alır. Durex Aşk prezervatifleri, cinsel ilişkiyi en başından beri tutkulu hale getirecek şekilde pembe ve dinamik bir tasarımla dizayn edilmiştir. Buna ilave olarak, Durex prezervatifleri uluslararası standartları aşankalitesiyle, cinsel deneyimin keyfine varmanıza ve aşkınızı dilediğiniz şekilde ifade etmenize olanak sağlar. Ekstra Güvenli prezervatiflere gelince, bunların kalınlıkları klasik olanlara kıyasla arttırılmıştır. Böylece daha güvenli bir cinsel deneyim sağlar. Ayrıca daha kalın olsalar da, kalınlıklarının cinsel yaşamınızın kalitesine herhangi bir etkisi yoktur.

Daha Fazla His kategorisine gelirsek, bu serinin ayırt edici özelliği "ultra ince" olmalarıdır. Diğer Durex prezervatiflerine oranla daha ince formları sayesinde, sevgililerin cinsel ilişkide arzuladıkları daha yakın olma deneyimine olanak sağlar.

Üçüncü olarak, Eğlence&Macera kategorisi standart kondomların görünümünü değiştirip orijinal pürüzsüz yüzeyi atıyoruz. Bunun yerine, her sürtünmede süper keyifli bir his oluşturmak için tırtıklı ve noktalı bir tasarım kullandık. Ayrıca, meyve aromalı tasarımı ile verdiği koku hissi sayesinde cinsel deneyimde bize yeni bir deneyim sunuyor.

Son olarak Performans kategorisinden bahsedelim. Her erkeğin sekste daha uzun süre dayanmak istediğine inanıyoruz. Durex Performans serisi, erkeklerin bu rüyasını gerçekleştirmesine yardımcı olabilir. Performans prezervatiflerini takın, seks her seferinde daha uzun sürsün.

  1. Kaç tip Durex prezervatifi var? - Kalite ve garanti

Durex prezervatiflerinin bütün çeşitleri, güvenli ve keyifli bir cinsel deneyimi temin etmek için mükemmel kalitede ve doğal lateksten imal edilmiştir. Durex prezervatifleri, gebeliğe karşı korunma temel işlevinin yanı sıra HIV vecinsel yolla Bulaşan Hastalıkları da önlemeye yardımcı olabilir. Ayrıca, daha keyifli bir cinsel deneyim için durex kayganlaştırıcıları da denemenizi öneririz.