Masaj Aleti Nedir?

Seks oyuncakları almak için hamle yapmayı bekliyorsanız bir masaj aleti başlamak için harika olabilir. Vibratörden daha küçüktür, daha gizlidir ve daha fazla işe yarar. Size birbirinizin vücutlarını keşfetmek için yeni bir yol sunar.

Güzel titreşimler

Titreşen masaj aletleri küçük ve gizlidir, avuç içinize sığar ve tüm vücutta kullanılabilir, böylece birbirinizin vücutlarını yeni duyumlarla keşfedersiniz.

Bunlar elinize sığacak şekilde tasarlandıkları için masaj aletinin nereye gittiğini daha fazla kontrol edebilir ve hedeflediğiniz noktaları tam 12’den isabet ettirebilirsiniz.

Masaj aletleri birçok vibratörden daha derli topludur, yani deneyimlemesi daha az göz korkutucudur.

Onları erotik bir masaj için bütün vücudunuzda kullanmayı deneyin, sonra yavaş yavaş daha mahrem bölgelere ilerleyin. Bu aletler, diğer seks oyuncaklarına göre daha kolay ve doğal olarak kullanılabilir.

Masaj aletleri, kayganlaştırıcılar ve masaj jelleri ile birlikte kullanıldıklarında bilhassa iyi sonuçlar verir çünkü bunlar aletin ciltte nazikçe kaymasına ve en hassas bölgelerinizi keşfetmenize yardımcı olur.

Farklı şekillerde ve farklı hızlarda masaj aletleri vardır, o yüzden farklı bölgeleri keşfederek sizin için en iyi olan kombinasyonları keşfedebilirsiniz.

Bunlar hem erkekler hem de kadınlar için uygun olduklarından çift olarak deneyimleyebilir ve onu birlikte paylaşacağınız yaramaz bir hediye olarak verebilirsiniz.

Seçim sizin

Durex, partnerinizle seks oyuncaklarını denemek istiyorsanız size bir dizi kayganlaştırıcı ve masaj jeli sunuyor.

Durex Play Touch, parmaklarınızın arasına sığacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve bütün Durex masaj aletleri gibi, cilt dostu malzemeden yapılır ve bütün vücutta kullanılmak için ideal olur.

Durex Play Vibrations, titreşimli bir yüzüktür. Penisin dibine yerleştirilir ve kullanım sırasında klitorise temas eder. Kondomlu da kullanılabilir.

Durex Play Ultra Pleasure Ring, otuz dakikaya kadar titreşim sağlar ve size tutkulu anlar yaşatır. Penis ucunda veya penis kökünde kullanılabilir.

Seks oyuncaklarını denemek istiyorsanız masaj aletleri (tek başınıza veya partnerinizle) yepyeni bir maceraya atılmak için idealdir çünkü çok yönlüdür, eğlencelidir ve denemek diğer seks oyuncaklarından genelde daha kolaydır.

Titreşimleri ve kolay kontrol edilebilirlikleri, var olduğunu bilmediğiniz yeni hazlara yelken açmanızı sağlayacak.

Satın Al