Muhteşem Seks İçin Tüyolar

Seks başlı başına eğlenceli bir aktivite! Hele de partnerinizle ten uyumunuz harikaysa tadına doyulmaz. Birlikte seksten çok keyif alabilirsiniz ama bu yeni şeyler denemeyeceğiniz ve daha fazla haz alıp mükemmel seksi keşfetmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Dünyanın 1 numaralı tercihi Durex olarak size hem kadınların hem de erkeklerin hoşlandığı şeyler hakkında tüyolar hazırladık.

Kadınlar için Tüyolar

Genellemeleri okumadan önce şunu aklınızdan çıkarmayın: Herkesin bedeni, karakteri ve sevdikleri farklı olabilir. Öncelikle onun bedenini tanıyın ve nelerden hoşlandığını keşfedin. Yeterince tahrik olunduğunda tüm vücut erojen hale gelebilir. O yüzden ön sevişmenin gücünü hafife almayın. Bu aşamada masajdan yardım alabilir, Durex Play İkisi Bir Arada Masaj Jelleriyle zevki artırabilirsiniz.

Sert konuşmaları herkes sevmeyebilir ama yumuşak sözleri, kibar iltifatları sevmeyen pek yoktur. Etkileyici cümleler, kulağa fısıldamalar sevişmenizin daha da tutkulu hale gelmesini sağlayabilir. Ayrıca onun sizi yönlendirmesine de fırsat verebilir. Karanlıkta sevişmenin gizemi, loş ışıkta sevişmenin romantizmi ve aydınlıkta sevişmenin etkileyiciliğini deneyin.

Seks öncesi gibi seks sonrasına da özen gösterin. Seks sonrası erkeklerin yorulduğu bir gerçek ama kadınların hemen arkasını dönüp uyuyan erkeklere içerledikleri de başka bir gerçek. Birlikte sarılıp uyumak her iki tarafı memnun edecek bir seçenek olabilir.

Erkekler için Tüyolar

Erkekler her zaman cinsel ilişkiye hazır görünür ama bu yanlıştır. Herkes her zaman hazır olmaz. Vücut kıvrımlarınızla, seksi bir dans veya iç çamaşırlarıyla onu baştan çıkarabilirsiniz. Erkeklerde de tek bir bölgeye değil tüm vücuda odaklanın. Yukarıda belirttiğimiz gibi tahrik olduğunuz anda tüm vücudunuz erojen bir hale gelir. Partnerinizin hangi bölgelerine dokunulmasından hoşlandığını öğrenin. Hoşlanmadığı bölgelerde ısrarcı olmayın.

Erkeğin kontrolünde pozisyonları deneyin. Ama her zaman böyle olacak diye bir kural yok. Kadının kontrolünde olan pozisyonlar da erkeklerin çok hoşuna gidebilir. Klasik pozisyonlardan daha ilginç pozisyonlara geçmeyi deneyin. Yeterince atletikseniz seçenekleriniz daha da fazla olacak.

Tabu olarak görülen alanlardan biri de birlikte erotik videolar izlemektir. Sizi rahatsız ediyorsa böyle bir fanteziye girişmeyin ama denemekten de zararlı çıkmazsınız. Birçok çift birlikte erotik video izlemeyi oldukça tahrik edici bulur. Hem böyle videolar yeni fikirlere kapı açabilir. Tarzınıza en uygun video kategorilerinden birkaç tane izleyerek başlayabilirsiniz. Bu durum genel kanının aksine aranızdaki bağı da güçlendirmenize yardımcı olacaktır.

Muhteşem Seks = Durex

Muhteşem seksi Durex’siz düşünmek olmaz. Prezervatifler hakkında Türkiye’de hala büyük bir önyargı var. Genel kanının aksine prezervatifler, seksten alacağınız hazzı azaltmaz. Hele de mevzu Durex prezervatifse hazzınızın artacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Durex Gerçek Dokunuş ile gerçek ten hissini yakalayabilir, prezervatif taktığınızı adeta unutabilirsiniz. Ayrıca Durex Eğlence ve Macera koleksiyonundaki tırtıklı Tahrik Et ile çıkıntılı ve benekli Mutlu Et sürtünmeyi artırarak hazzı doruklara taşır. Siz de mükemmel seksin kapılarını aralayın!

Satın Al