Özel Günler ve Kutlamalar için Seks İpuçları

Herkesin takviminde çeşitli önemli tarihler mutlaka vardır. Bu yazıda Durex, siz ve sevdiğiniz kişi için önemli günleri daha da özel kılmak ve kutlama yapmak istediğinizde seks hayatınızı renklendirmek için ne yapabileceğinizi inceliyor.

Doğum Günleri için Seks İpuçları

Hatırlayacağınızı ümit etiğimiz bu günü sevdiğiniz kişi için daha da güzel (ve seksi) kılmak için neler yapabileceğinize göz atın.

Güne diğer yarınızı yatakta kahvaltı ile şaşırtarak başlamaya ne dersiniz? Güne her ikiniz için de doğru şekilde başladığınızda, devamında ödüllerini de birlikte toplarsınız! Partnerinizin en çok sevdiği yiyecekleri sizden iyi kimse bilemez, bu yüzden en sevdiği yemeği pişirmek için pratik yapabilirsiniz.

Partnerinizle doğum günlerinde yapabileceğiniz pek çok romantik aktivite var ancak bunların tamamı çok pahalı olmak zorunda değil. Birlikte parkta yürüyüş yapmak gibi çok basit bir şey bile birbirinize olan sevginizi pekiştirebilir. Huzurlu olmanın ötesinde, doğayı tam anlamıyla ve el ele fark etmeye zaman ayırmak yakınlaşmanızı sağlar.

Çok mutlu ve fantastik bir günün ardından, geceyi ise yerinde durmadan geçirebilirsiniz. Şimdi ışığı azaltma, mumları yakma ve seksi bir müzik açarak havaya gitme zamanı. Unutulmayacak harika bir geceye hiçbir şeyin engel olmaması için Durex Ekstra Güvenli Prezervatif kullanarak yatakta eğlenceye devam ederken biraz daha güvende olmaya ne dersiniz? Standart prezervatiflerimize göre biraz daha kalın olan ve daha fazla kayganlaştırıcıya sahip bu prezervatifler kolayca takılır ve konforundan ödün vermeden güvende hissetmek isteyenler için idealdir. Bu ipuçlarına uyduğunuz takdirde, partnerinizin gerçekten de çok mutlu bir doğum günü geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Tatiller için Seks İpuçları

Tatil, herkesin iple çektiği bir dönemdir ve nereye seyahat ediyor olursanız olun, hatta evde kalsanız bile, arkanıza yaslanıp rahatlamak için ideal zamandır. Aynı zamanda iş stresinden uzakta partnerinizle cinsel ilişkinizi bir üst seviyeye çıkarmak için de idealdir. Romantik bir tatil yemeği yiyebileceğiniz o harika restoranı bulduğunuzda, yakınlaşmanıza birden fazla şekilde renk katmak için acı biberli bir şeyler yiyebilirsiniz. Acı biber, hem rengi ile romantik çağrışımlar yapar hem de endorfinleri harekete geçirerek kalp atışlarını hızlandırır ve terlemeye yol açar; bunların hepsi tahrik olduğunuzda hissettiklerinizin aynısıdır. Baharatlı yiyecekleri sevmiyorsanız, korkmayın. Seksi hissetmenizi sağlayacak başka yiyecekler de var. Biftek gibi basit bir şey bile aynı işi görecektir. Biftekteki yüksek protein düzeyi dopamin ve norepinefrin düzeylerini artırarak kalp atışlarını hızlandırır ve bu da kadınların tahrik olmasına yardımcı olur. Biftekteki çinko iktidarsızlığa karşı koruma sağladığından erkekler için de faydalıdır.

Yeni Yıl için Seks İpuçları

Pek çok insan için yeni bir yıl yeni kararlar anlamına gelir. Eskiler eskide kalır, yeni olan yenide. Siz ve partneriniz için de yatak odanızla ilgili kararlar almak için harika bir fırsat olabilir. Her ilişkide zaman zaman tutkuda azalma yaşanabilir ancak böyle olmak zorunda değil. Ateşi kaybetmemek için yapabileceğiniz şeylerden biri yılın ilk ayında her gün yeni bir seks pozisyonu denemektir. Göz korkutucu olsa da, en ünlü seks rehberi olan Kama Sutra'dan seçebileceğiniz 100'den fazla seks pozisyonuyla bunu yapmak mümkündür. Her gün seks yapmak elbette gerçekçi değil ancak cinsel yaşamanızı canlı tutmak için yapabileceğiniz belli başlı şeyler var. Egzersiz sadece genel sağlığınız için gerekli değildir, cinsel hayatınızda da olumlu etki yaratabilir. Genelde çalıştırmadığınız kaslarınız başta olmak üzere kas egzersizleri yapmak diğer seks pozisyonlarını denerken daha esnek olmanızı sağlar ve daha uzun süre seks yapacak gücü verir. "Yıla nasıl başlarsanız öyle devam edersiniz" motivasyonuna uyarsanız, inanılmaz heyecanlı bir yıl sizi bekliyor demektir!