Partnerinize Zevk Vermek İçin Üç Heyecanlı Dil İpucu

Bütün uzuvlarınızı tüyleri biraz daha diken diken etmek ve partnerinizin tenini her hisle karıncalandırmak için kullanmak harika seksin anahtarıdır. Partnerinize beş duyunun hepsiyle ilgi göstermek anahtar olabilir; bakmak, dinlemek, koklamak, dokunmak ve tatmak, hepsi bir bağ oluşturmak için önemli kısımlardır. Biz sonuncuya odaklanacağız; dil, partnerinizi uyarmanın şahıdır ve birkaç ipucuyla siz de ustalık kazanabilirsiniz. Öncelikle tadın keyfini çıkarın ve her kucaklama, her dokunuş ve her öpücükle partnerinizi heyecanlandırın.

Öpmek

El üzerine küçük bir öpücük kondurmaktan doya doya öpüşmeye kadar öpüşmenin çeşitli derinlik seviyeleri vardır ve genelde doğru öpücük ruh hali, ortam ve tutkuya da bağlıdır. Dil kullanmadan sadece açık bir ağızla öpüşme en iyi başlama şeklidir; ardından daha hisli dil öpüşmesine, yani “Fransız öpücüğü”ne geçebilirsiniz; Fransız öpücüğü tatmaktan çok keşfetmek, sarılmak ve tahrik olmaktır. Öpücükler ağızda bitmemeli; siz yavaş yavaş partnerinizin vücudunda aşağıya inerken boyun, köprücük kemiği ve kulaklara da ilgi göstermelisiniz.

Uyarmak

Dilinizin ucuyla partnerinizin vücudundaki en hassas bölgeleri gezerek onu çılgına çevirebilirsiniz; kontrol etmeyi sevenler için bu çok daha eğlenceli olabilir. Dille genital organlarda yumuşak, hafif bir dokunuş veya boyun, karın ve kalçalar arasında kalan V şekli gibi doğal vücut kıvrımlarını takip etmek yeni hassas bölgeler keşfetmenize yardımcı olabilir. Tempo önemlidir: Hızlı ve yavaş arasında gidip gelmek, bir ritim tutturmak veya rastgele davranmak heyecanı tırmandırabilir ve partnerinizin ilgisini canlı tutabilir.

Yalamak

Neyse ki diliniz önceden kayganlaşmış haldedir, o yüzden partnerinizin vücudunun herhangi bir yerinde kullanılabilir. Başlangıç için uzun, yavaş ve düz hareketler deneyin ve en bariz yerler dışında nerelerden tahrik olduğunu keşfedin. Buralar ense, göğüs, hatta erkekte Adem elmasının altı ve kadında ayak parmaklarının arası olabilir. Daha önce yaladığınız cilde nefesinizi üflemek cildi uyarır, ekstra soğuk havayla karşılaşan sinirleri ateşler. Bu, saç çizgisi ve kulakların yanı sıra memelerde de etkilidir.

Daha fazla ön sevişme için ihtiyacınız olan her şey dilinizde var. Kadın için: Uyluklarının arasına uzanın ve u şeklini takip edin. Klitorisi onun en hassas bölgesidir. Dilinizi klitorisin merkezine doğru dairesel şekilde hareket ettirin. Erkek için: Penis başı (yani penis ucu ve sapı arasında kalan yer) en hassas bölgedir. Yalamak ve nefes vermek sıcak ve soğuk karışımıyla bir oyun olacaktır. Onu tamamen içinize almadan önce sapı uzun uzun yalamanın ardından penis ucuna öpücükler kondurabilir veya bunun tam tersini yapabilirsiniz. Dilinizle partnerinizin dünyasını birkaç kere titrettikten sonra dizlerini titretmek için tek gereken dudaklara davetkar bir öpücük!

Satın Al