Partnerinizin Aklını Başından Almak İçin Ellerinizi Kullanmanın İlginç Yolları

Mahremiyet, her vücut parçanızı partnerinize sunmak ve sınırlara takılmaksızın hem keşfetmek hem de heyecanlandırmak demektir. Partnerinizi en iyi şekilde uyarmak için ellerinizi kullanmak yeni hislere ve yakınlaşmak için yeni yöntemler keşfetmeye önayak olabilir. Elbette kitaptaki bütün numaraları (henüz) bilmiyor olabilirsiniz ama ustalık kazanmanız için size birkaç fikir ve ipucu sunmak için buradayız.

Beceriksiz dakikalar

Gerek ellerinizi kullanarak, gerek akrobatik hareketler yaparak, gerekse partnerinizin vücudunu elinizden kaçırarak dengenizi bozan beceriksiz dakikalar yaşayabilirsiniz. Ama durmak için bir neden yok. Dürüst bir hataya verilebilecek en iyi tepki kahkahadır. Seks kendinizi açığa çıkardığınız komik, karman çorman bir aktivite olabilir, o yüzden neler meydana gelebileceğinin veya nelerin meydana geldiğinin farkında olun ve sahaya geri dönerken bırakın işler doğal seyrinde gitsin.

Kendinizi bırakın!

Tam havaya girmek, iş uyarılmaya geldiğinde mücadelenin yarısı olabilir. Öncelikle, olayın büyük bölümü rahatlamak ve birlikte olduğunuz kişiyle rahat hissetmektir. Aklınızda olan veya kendinizi kaptırmanıza engel olan herhangi bir şey keyfinizi kaçırabilir, o yüzden başlamanıza engel olan şeyi tartın ve onu o sırada bir kenara kaldırın. Birçok başka tekniğin arasından egzersiz, meditasyon, hatta masaj zihninizi arındırabilir ve tutkulu, şehvetli sekse daha hazır olmanızı sağlayabilir.

Unutmayın, kıyafetlerinizi çıkarmak tahrik hareketi kadar bir inanç hareketidir ama okşanmaya, dokunulmaya ve öpülmeye izin verdiğinizi de gösterir. Yavaş başlayın. Acele etmek havayı bozabilir. Bunun yerine omuzlardan başlayıp kollara geçin, enseye geri dönün, ardından daha aşağılara inin. Bir yerden bir yere atlamamaya gayret gösterin ve partnerinizin bütün uzuvlarına tek tek ilgi gösterin. İster kucaklayın, ister okşayın, isterseniz gıdıklayın, kollarınız ve elleriniz bir arada erojen bölgede olabilir veya partnerinizin başını dönmek için araç olabilir.

Bazı fikirler

Erkeğin üzerinde: Frenulumu duymuş olabilirsiniz. Bu, penis kökünün altındaki çizginin daha bilimsel adıdır. Burada elektrik düğmesi benzetmesi yapabileceğimiz bir dizi sinir bulunur. Parmağınızı buradan başlayıp penis ucuna doğru gezdirmeniz oradaki sinirleri uyarır ve görebileceğiniz en büyük heyecanı ortaya çıkarır.

Kadının üzerinde: Artık çok yaygın bir şekilde biliniyor: İstikamet klitoris ama frenulumdan farklı olarak, oraya varmak için çaba sarf etmelisiniz. Ön sevişme sırasında parmaklarınızla keşif yapabilir, partnerinizin gözlerini irileştiren (veya o sırada dokunulduğunda epey hassas olan) noktaları keşfedebilirsiniz. Oradan yavaş yavaş ama baskıyı ve ritimdeki hızı artırarak ilerleyin. Unutmayın, kadınların tercihleri birbirinden çok farklı olabilir, o yüzden onunla konuşmayı sürdürün. Onu sorularla bunaltmamak ama sesleri canlı tutmak ve doğru notalara bastığınızı bilmek önemli.

Satın Al