Birçok kişinin favori bir prezervatif tipi vardır. Bazılarına göre en önemlisi güvenlik hissidir. Başkaları daha yakın hissetmelerine yardım edecek daha ince bir şey isteyebilir. Başkalarıysa ekstra tahrik için tırtık veya kabartı hissini sevebilir. Hepimizin bir favorisi olabilir ama yeni bir şey denemek de harikadır, ayrıca hamilelik ve enfeksiyon risklerinden korunmamıza yardım ettiği bilgisiyle de güvende hissederiz.

Farklı prezervatifler cinsel deneyiminizi tamamen değiştirebilir: yoğun bir seks için, ekstra tahrik yaratmak için, sizi rahat ve özgür hissettirdiği için, sizi çift olarak yakınlaştıracak yeni deneyimlere önayak olduğu için. Ve sizin için belki de bunların hepsi olacak!

Unutmayın, sizin için işe yarayan bir şey sizinle partneriniz arasında işe yaramayabilir. Prezervatiflerin farklı şekilleri, kalınlıkları, genişlikleri, materyalleri, dokuları ve üstlerinde farklı kayganlaştırıcıları vardır. İşte size yol gösterecek rehberimizde altı ruh hali ve onlara uygun prezervatifler.

Enerjik

İster bütün gece devam edecek gibi hissedin ister bütün gece biriktirdiğiniz enerjisi kısa bir seansta harcayın, biraz fazladan güvenliğe ihtiyacınız olabilir. Durex Ekstra Güvenli standart prezervatiflerimizden biraz daha kalındır (yine de milimetrenin onda birinden daha incedir) ve size ekstra güvenlik hissi sağlar.

Yakın

Derin bir bağ hissi ve gerçekten yakın bir temas için daha ince bir prezervatif fark yaratabilir. Yakın Hisset ve Daha Yakın Hisset ekstra kayganlaştırıcılı, ekstra ince prezervatiflerdir. Bunlar ikiniz arasındaki vücut ısısını transfer etmenin yanı sıra her hareket, her seğirme ve her tahriki hissetmenizi sağlar. Ayrıca, lateks olmayan kondomumuz Gerçek Dokunuş da lateks prezervatiflere göre daha hassas bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Lezzetli

Aromalı prezervatifler, oral seksi daha güvenli hale getirmenin yanı sıra daha eğlenceli hale de getirir! Durex Lezzet kat prezervatifleri muz, çilek, portakal ve elmayla oral sekse lezzet katar.

Uyarıcı

Tırtıklı prezervatifler iki tarafa da şehvet katabilir çünkü kabartmalar ve tırtıklar özel bölgeleri yeni ve heyecan verici şekillerde uyarabilir. Bu prezervatiflerin sağladığı farklı doku, bir seks oyuncağı kadar heyecan verici gelebilir. Bu kabartmalar ve tırtıklar birkaç farklı modelde olabilir; Durex tırtıklı Tahrik Et ve hem tırtıklı hem de kabartmalı Mutlu Et.

Deneysel

Bütün prezervatifler kayganlaştırıcılıdır, prezervatifteki yırtılma ve çatlamaları önlemek önemlidir. Kayganlaştırıcılar ikinizin birlikte hareket etmesine de yardımcı olur. Yeni bir deneyim paylaşmak isterseniz bu kayganlaştırıcılar ilave tahrik de katar. Durex Tahrik Et özel, tahrik edici bir kayganlaştırıcıyla kaplıdır, böylece sizi çift olarak yakınlaştırmak için benzersiz bir his sağlar.

Satın Al