Şehvetli Seks İçin Üç İpucu

Yaşadığınız en iyi seks için bize beş sıfat sayın: HAYDİ!

İddiasına varız “kuvvetli” sözcüğü listede yer almıştır.

Kuvvet, bütün harika sekslerde bulunan bir şey. Kuvvetli seksin neden harika olduğunu çözmek kolay değil ama harika seksin neden kuvvetli olduğunu çözmek biraz daha zor. “Kuvvetli” seks tırnaklarınızı partnerinizin sırtına batırdığınız hızlı bir seks de olabilir, birbirinizin içinde erdiğiniz, göz temasını sürdürdüğünüz yavaş bir seks de. Bundan dolayı, harika bir sekse kuvvetini verenin tam olarak ne olduğu kolayca bir gizem gibi görünebilir. Kuvvetli seksin paylaştığı şeyin ne olduğuna bakalım ve buradan, herkesin daha iyi sekse nasıl biraz kuvvet katılabileceğini öğrenelim.

Beklenti

Beklenti saatler boyunca uzun uzun, yavaş yavaş oluşabilir ama öyle olmak zorunda değil. Tüm günün beklenti değeri, her şeyi boş verip birbirinizin kıyafetlerini yırttığınız birkaç saniyeye sıkıştırılabilir.

Tutku

Tutku beklentiyle bağlantılıdır çünkü kendinizi anın içinde tam manasıyla kaybetmenizi, bunu o anda dünyadaki her şeyden fazla istediğiniz gerçeğini kucaklamanızı gerektirir. Zaman durur ve ister beş dakika ister beş saat olsun fark etmez, başka hiçbir şeyin önemi yoktur.

Bağlanma

Bu, harika bir seks için uzun süreli bir ilişkinin içinde olmanız demek değildir; bağlanma, aniden hissedilen bir şeydir ve sadece birkaç saat sürer. Seks halihazırda aşk bağı hisseden iki kişi arasında paylaşıldığında o düzeyde bir birliktelik öyle bir noktaya kadar derinleşebilir ki iki ayrı insan olduğunuzu unutabilirsiniz.

Seks yaşamınızı kuvvetlendirin

Beklenti, tutku veya bağlanma gibi şeylere çok yakından odaklanırsanız anında büyülerini kaybederler. Eğer iş bu şeyleri hissetmek istediğinize karar vermek kadar kolay olsaydı her seferinde en harika zamanı geçirirdiniz. Yine de bu şeyleri hafife almamamız için yapabileceğiniz şeyler var. Spontan davranın, yeni şeyler denemeye direnmeyin (size rahatsızlık vermemesi kaydıyla) ve anın büyüsüne kendinizi kaptırın. Yaşamın küçük endişeleri seks bittiğinde hala orada olacak, o yüzden kendinizi onlardan kurtarıp partnerinizle eksiksiz bir deneyim yaşayın.

En önemlisi birbirinizi tanımanız. Partnerinizin seks sırasında neyi sevdiğini ve sevmediğini öğrenin ama onları yatak odası dışında da tanımaya çalışın. Eğer kuvvetli, daha iyi seks sağlayan tek bir şey varsa o da karşılıklı saygı ve bağlanma; bu da yaratılan değil edinilen bir şeydir.